Changeset: 105826925
winkels en apartementen in 1 gebouw. welk kenmerk moet daar bij?
Closed by j225r
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.19.6 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag j22
Netjes ingetekend..maaaaaar...
gebouwen zijn periodieke import vanuit de BAG (Kadaster).
De adresnodes komen dan mee en de juiste kenmerken.
Import kun je versnellen door een Verzoek te doen op het forum van OSM in het draadje Verzoek BAG import.
Doe je dat zelf?
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Inlog identiek aan osm account.De winkels komen op de adresnode met shop=????
en name=...
Zie https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:shop
MVG
eggie -
Comment from eggie
Importverzoek loopt https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=831472#p831472
Even als voorbeeld hoe zoiets gaat.
MVG
eggie -
Comment from j225r
ah ja nice, thnx. waze gewend, gaat net ff anders
-
Comment from eggie
Hoi.. De BAG importeur zal vast in het zonnetje zitten.. Maar vandaag of morgen heb je de adresnodes en kun je de winkels er aan toevoegen.
Die nodes kun je gewoon verschuiven
Succes
Eggie -
Comment from eggie
Is geïmporteerd met nog e.e.a. aan de Noordzijde
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105839674
gr eggie -
Comment from eggie
adres verwijderd van gebouwomtrek.
gr eggie
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |