Changeset: 101264208
Centrumplan Rucphen. Weg is permanent omgelegd en verdwenen.
Closed by frank_v_s
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.19.6 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
resolved:almost_junction:highway-highway | 1 |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Het zou natuurlijk zomaar kunnen, maar hoe lopen de fietsroutes en busroutes nu?
Die zijn nu onderbroken en de kaart functioneert niet meer in deze.
MVG
eggie -
Comment from eggie
Wanneer je even aangeeft hoe de routes lopen kan ik ze omleggen. Met editor iD gaat dat niet.
Je kun op de changeset zelf reageren door te klikken op de link en evt nog aanmelden om mee te praten. Dus inloggen.
Eggie -
Comment from eggie
fietsroute hersteld via Van Voornestraat
-
Comment from frank_v_s
Hallo Eggie,
De fiets en busroutes zijn inderdaad ook over de nieuwe weg gelegd.
Mvg,
Frank -
Comment from eggie
busroutes omgelegd via van Voornestraat
-
Comment from eggie
Oke.Dank je. Dan is het nu goed.
'k Neem aan zoals ik in de plannen zie dat er een voetgangersgebied komt.
highway=pedestrian
area=yes
Je kunt dat als vlak intekenen.
Dan kun je daarin een way highway=pedestrian intekenen tbv de routering. Dan routeert het voor voetgangers ook weer.
Succes,
eggie -
Comment from eggie
De busroutes staan nog niet helemaal goed denk ik, maar daar zullen de buroutemappers nog wel naar kijken.
MVG
eggie -
Comment from Leo Slager
De routes zijn in orde.
De bushaltes (platforms) heb ik los gemaakt van de weg.
De stop_positions op de weg zijn niet meer verplicht. -
Comment from frank_v_s
Eggie,
Ik heb nu een vlak getekend zoals aangegeven maar hij blijft zeggen dat hij disconnected is from other roads and paths
-
Comment from eggie
Ik kan nog niets zien, want je hebt je wijziging nog niet ge uploaded naar osm :)
Een vlak ligt highway=pedestrian lig natuurlijk los. Het gaat pas routeren als je het verbind met de omliggende wegen door bv een lijnelement ..bv ook highway=pedestrian. Die zorg je dat dit stuk weg vebonden is met de polygoon van je vlak op twee plaatsen.
Dan krijg je geen foutmelding.Wanneer ook hier nog niets is kun je beter nog even landuse=construction taggen als vlak. Of is het al klaar?
-
Comment from frank_v_s
Heb het inmiddels aangepast cf. jouw aanwijzing (landuse=construction) en verbonden met lijnen (highway=pedestrian)
Ways (9)
- Julianastraat (918706079), v1
- Julianastraat (918706080), v1
- van Glymesstraat (7238172), v8
- Julianastraat (7238205), v4
- Raadhuisstraat (7238310), v7
- Raadhuisstraat (514899951), v3
- van Voornestraat (561608647), v3
- Agora (570745288), v2
7238311, v8
Relations (3)
- Bus 312: Breda Centraal Station => Roosendaal Station (392813), v148
- Bus 312: Roosendaal Station => Breda Centraal Station (392818), v159
- 61-74 (7322955), v8
Nodes (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |