Changeset: 100134179
Realigned tree line and paths to current situation
Closed by G Mulder
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.19.5 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en |
review_requested | yes |
source | survey |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag G Mulder..
Oaden liggen goed.
Je zou eens kunnen kijken naar de accesstags voor fietsers hier. Die zijn inconsequent.
Het routeert niet.
bicycle=no is default en hoeft dus niet op een footway (tagging) vorige mapper.
bicycle=yes zou kunnen, maar zo'n pad eindigt dan op een pad met bicycle=no.
Je kun even contact opnemen met famlam.. (lokale mapper en de voorgaande mapper hoe het op te lossen)
https://www.openstreetmap.org/user/FamlamMVG
eggie -
Comment from G Mulder
Ik zal nog even kijken wat precies de huidige bedoeling is voor fietsers hier. Ik heb verder alleen de paden verlegd, verder niks nieuws aangemaakt of verwijderd.
Bijv. https://www.openstreetmap.org/way/27229947 is het meest noordelijke gedeelte (vanaf https://www.openstreetmap.org/node/5268523455 naar zuid-oost) eigenlijk 'zo gegroeid' als pad, maar voor zover mij bekend nooit als zodanig aangelegd. Een olifantenpaadje, zo je wil. Desondanks wordt het wel gebruikt en zijn er ook sporen, dus het zou als weg gezien kunnen worden.
Zodra ik dat weet zal ik de paden aflopen voor eventuele fietserstoegang en zodanig taggen.
-
Comment from eggie
Oke... genoeg raadsels hier en wel leuk om het goed te krijgen.
Een zelf ontstaan pad (olifantenpaadje) taggen we met highway=path
path=desire
surface=dirt , o.i.d. -
Comment from G Mulder
Hehe, yeah, het is zeker interessant. Ik heb ook Famlam even een berichtje gestuurd. Dank voor de feedback en ik zal eea binnenkort verder verwerken.
-
Comment from Famlam
Dag G Mulder en Eggie,
Allereerst welkom G Mulder, en dank voor je berichtje!
Het park Brakkenstein is deels gemarkeerd met borden G7 (voetpad), dus het klopt dat fietsers hier niet routeren: in principe hebben fietsers hier geen toegang*. Heel netjes staat het echter niet aangegeven (sommige ingangen/paden hebben het bord niet). Waarschijnlijk is dat waarom het inconsistent is weergegeven (en waarom ik het zelf ook niet overal heb aangepast, behalve exact bij de borden G7).
Ik heb er eentje gefotografeerd (ik was er vlakbij) en deze foto verschijnt waarschijnlijk over een paar uur op Mapillary.
Voor het olifantenpaadje zou ik er ook de tag informal=yes bijzetten.
Groeten,
Famlam* In de praktijk rijden er net zoveel fietsers als voetgangers, maar dat taggen we niet ;)
Ways (1)
Nodes (1-20 of 34)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |