https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Wie bent u ?
Ik probeer de knooppuntennetwerken in Belgiƫ en Nederland zo foutloos mogelijk te krijgen. Er zitten veel kleine onderbrekingen in. Veel daarvan zijn gemakkelijk op te lossen, doordat ze bijvoorbeeld zijn veroorzaakt door onderbrekingen op een kruispunt of een brug die niet in de route is opgenomen. Routes die tegen de richting in lopen op een eenrichtingsweg zijn lastiger op te lossen, omdat er grofweg drie mogelijkheden zijn:
- De eenrichtingsweg geldt niet voor fietsers.
- De route loopt op een andere manier de andere kant op.
- De route is verkeerd ontworpen en loopt inderdaad tegen de richting in.
Daarom vraag ik me af welke van deze mogelijkheden hier van toepassing is.
Als we het over hetzelde fietsknooppuntennetwerk hebben, er is een verbinding tussen 2 knooppunten die door de binnenstad van Mechelen gaat. Ik kan me niet herinneren dat die op het punt van de note loopt. Ik heb die route vorig jaar voor Mapillary in beide richtingen afgereden. Wellicht kunt u hiermee de note oplossen.
Ik heb er ook een gewoonte van gemaakt eventjes stil te blijven voor een knooppuntpaaltje zodat het goed op de photo staat. Vorig jaar reed ik echter met een smartphone, het resultaat is niet altijd zo goed als nu met een actiecamera.
Bedankt voor de tip en het beeldmateriaal! Ik ga ermee aan de slag.