https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
http://edestad.nl/lokaal/winkelcentrum-lindenhorst-niet-meer-135910 staat alle info in en is gebeurd in juni 2016.
Haal je het zelf weg of moet iemand anders het doen of bedoel je iets anders?
Het volledige stuk De Lindenhorst plus pand erboven met huisnummer 16 zijn plat.
Dat weet ik maar aan keesb de vraag of hij het weghaalt of als hij dat niet kan of wil iemand anders dat doet. keesb heeft al enkele honderden bewerkingen gedaan.
Ik wil het gebouw wel weghalen, maar weet niet hoe dit te doen in maps.me.
Kan dit alleen met merkaartor en soortgelijke programma's? Die zijn wat beperkt wat mogelijkheden betreft op een Mac.
Ben jij keesb?
Aan anoniem die merkaartor op een Mac wil gebruiken: stap over op JOSM en het werkt als een zonnetje!
Zo te zien is het gebouw weg, alleen waren sommige de adressen tags nog aanwezig, deze ook maar weggehaald.