https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Ik heb het bekeken. Het isal goed ingetekend, maar die paden moeten wel nodig meer bewandeld worden om niet dicht te groeien. Ik heb nog een overstapje ingetekend. Ten oosten hiervan wordt geen pad gemaaid.
Bij een highway=footway denk ik aan iets dat op zijn minst verhard is. Misschien beter om hier highway=path van alle paden te maken?
En bedankt voor het intekenen!
De paden waarop jouw opmerkingen wijzen zijn al gedefinieerd als highway=path. Verder ben ik het wel met je eens. De paden iets noordelijker door die bosjes tegen de sportvelden aan zijn aangegeven als highway=footpath, maar het gaat op zijn best slechts om schelpenpaden.Elders (hier niet) in de Middelpolder staan daar soms wel officiƫle blauwe voetgangerspad-bordjes bij. Dat betekent dat het dan paden zijn exclusief voor voetgangers, niet toegestaan voor overig verkeer (fietsers en brommers b.v.). Ik maak die paadjes hier door de bosjes ook =path.
Hopelijk stuit dat niet op bezwaar van anderen.
Is goed zo. Ik trip alleen steeds op de Mapnik-renderer. Ik ben van OSMand gewend dat een footway rode streepjes zijn en een path zwarte streepjes. Dus als ik rode streepjes zie en "graspaden" lees denk ik "dat klopt niet". Maar in Mapnik is het allebei rood. THX!