https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Jammer genoeg bestaat er nog geen vrije luchtbeelden van.....
Hoofdstraat via gps trace aangemaakt. Zijstraten en percelen zijn nog niet volledig aangelegd.
Prima dit hebben we al. straatnaambordjes in de gaten houden. In principe moet je de oneway=no niet gebruiken. Maar kan als bevestiging zijn dat het zeker geen is.
Ik lees in principe geen notes meer, maar ik was wel benieuwd hoe het zit in escada-land omdat ik er gisteren was. Toevallig heb ik de straat gephotographeerd. Niet toevallig eigenlijk, want een nieuwe straat neem ik al rap mee.
https://www.mapillary.com/app/?lat=51.08584692100226&lng=4.373664417556142&z=17&pKey=PNFC7y-oDOO1M7DDi7gxuQ&focus=photo
Ik teken even de straten wat beter, ze zijn zichtbaar op de nieuwste beelden. Ze waren nog niet afgewerkt maar hoe ze lopen is wel al goed te zien.
De straten-geometrie is nu ongeveer in orde maar de straatnamen waren niet te zien op de Mapillary-fotos.
Ik heb de zijstraten aangepast, ze zijn nog in aanleg. Er staat nog geen enkel naambordje bij. Daar is het nog wat vroeg voor.
Residentie schorrezicht toegevoegd.
Streetname = Brouwerslei (from roundabout until Pachterslei)
Hoofdweg benoemd Brouwerslei, de zijstraten in undercontruction op de luchtbeelden vermoedelijk ook "Brouwerslei" ? Thx
Hoofdweg benoemd Brouwerslei, de zijstraten in undercontruction op de luchtbeelden vermoedelijk ook "Brouwerslei" ? Thx
Zijstraten zijn nog steeds "under construction". Ze hebben andere namen. Heb deze aangepast.