https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
geen idee, misschien een keer kijken waar het bord staat?
Kinan, ik zie geen wijzigingen...
IK heb de afslag van Zaltbommel bekeken (vanuit het Noorden) en dit is nog gewoon 130 & 120 @ (06:00-19:00). Dit heb ik aangepast in OSM.
De situatie vanaf de afslag heb ik niet kunnen bekijken
Verwijder het maar.
verwijder het vinkje.
Liever niet. De situatie vanaf de afslag (vanuit noordelijke richting) tot dit punt klopt volgens mij nog steeds niet.
oké
Wil je vinkje verwijderen.
anoniem
Om welke reden?
omdat de opmerking niet klopt.
wil je alsnog verwijderen?
Op verzoek verwijderd
ik zie geen verandering
als je met Google StreetView kijkt (wat je uiteraard niet als bron mag gebruiken) zie je het bord 120 op deze locatie
dus als opgelost.
wat is er dan opgelost volgens jou?
Ik heb de situatie nu ook vanuit de zuidkant bekeken en wat wijzigingen doorgevoerd. De stelling van het eerste bericht in deze note is correct.