https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Het kunnen ook brandgangen, kadastergrenzen oid zijn
(foute knop)
Goed punt! Zou mooi zijn als iemand er een keer een kijkje zou kunnen nemen.
@Math1985: Dat is ongeveer 200 manjaren werk in Nederland! Is er tussen de grens van Nederland en Duitsland ook een stukje niemandsland? Nee, maar in de Nederlandse bossen kom je deze situatie (maar alleen op OSM!) vaak tegen. In werkelijkheid ligt daar ook gewoon bos. Alle situaties die ik in mijn directe omgeving heb gecontroleerd, leveren niets op. 1 op de 1000 gevallen betreft het een zichtbare scheiding ivm. bosbeheer bv.
Zie: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=25324
Volgens mij een onnauwkeurigheid/eigenaardigheid van 3Dshapes import.
"Dat is ongeveer 200 manjaren werk in Nederland!"
Klopt, maar als we het met zijn allen verdelen is het wel haalbaar :) Kijk bijvoorbeeld maar eens in de Utrechtse Heuvelrug, waar bijna alles al is ingetekend.
Discussies aub op het forum voeren en niet in de notes.