https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
En er is daar ook een nieuw "Burgemeester Stekelenburgplein". (tussen draaischijf en werkplaats zo te zien op recente luchtfoto).
Heb je al voldoende gegevens om het zelf in te tekenen?
Ik heb geen gegevens, dus misschien is er iemand die er in de buurt woont?
De achteruitgang is nog niet in gebruik. Er is nu nog een tijdelijke muur, een deur 'verboden toegang voor onbevoegden' en daarachter een open bouwplaats. Wel is de stationshal al naar het oosten verplaatst (bij nummer 35a)
Ik was er gisteren zelf en zag inderdaad de situatie die Andre beschrijft. Ik laat alles nog even ongewijzigd. Ik kom er vaker langs en hou het in de gaten.
Ik heb wel wat sporen die er niet meer waren, verwijderd. Tevens landuse=construction voor de bouwplaats.
de achteruitgang is inmiddels in gebruik. nog niet helemaal klaar (bouwwerkzaamheden gaan nog wel even door denk ik) maar er staan al fietsenrekken en mensen gebruiken het al veelvuldig. Kan een flinke snelheidswinst opleveren als OSM apps die looproute ook kennen voor navigatie.
Ik was er zelf ook kortgeleden en zag dat de achteruitgang/ingang inderdaad in gebruik was.
Zal proberen er binnenkort een keer uitgebreid te gaan mappen.
Lijkt gemapt.