https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Wszystkie te chodniki są do przetagowania na area:highway i dodatkowo wyrysować chodniki jako linie. Relacje oczywiście do skasowania. Winny to (z tego co widzę) Alkomat, nie wiem, czy ktoś go w końcu informował.
Wrzuciłem komentarz w https://www.openstreetmap.org/changeset/26121355?xhr=1
Patrz też http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=562193#p562193
Przejechałem się po WSZYSTKICH chodnikach z kostki w obrębie Twarda-Złota-JPII-Prosta. Ślad: http://www.openstreetmap.org/user/rmikke/traces/2194061 może być odrobinę niekompletny, bo Garmin się na chwilę wyłączył, a jak się połapałem, to na oko objechałem kawałek, którego imho brakowało. Poza tym na JPII bliżej Ronda ONZ łapał pozycję nie po tej stronie JPII.
Chodniki w tym kwartale wyrysowane - do sprawdzenia :)
Poprzerabiane na area:highway, zgodnie z dyskusją na forum od postu: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=653486#p653486