https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Chętnie wyrysujemy, tylko prosimy o ślady GPS lub nowiutkie zdjęcia ORTOFOTO :-)
Zbigniew łatwo rozwiązuje problemy, a niedawno sam w uwadze napisał, żeby inni poprawili. Narysowałem co mogłem, reszta faktycznie będzie czekała na kogoś z danymi.
Z kolei kolega Sto-Sto to specjalista od rysowania na oko. Nie zapomniał również podać źródła w tagu source= :-)
O przepraszam, mój błąd.
Przebieg na pewno zostanie zweryfikowany przez innych. Za to dodane przez przez Zbigniewa source kolejny raz bardzo precyzyjnie. A napisałem, że zmieniłem co mogłem, a z RESZTĄ nie byłem już w stanie zgadywać.
Zatem kolejny raz poprawiłem pętle, dzieląc ją na dwie części: nową i starą (bo nikt z nas nie umie teraz tego na nowo narysować).
To, co teraz jest na pewno nie jest prawidłowe.
1) nie ma przelotu na wjeździe
2) wyjazd jest z pojedynczego przystanku (zjazd jest zdecydowanie wcześniej)
Zdjęcia po przebudowie na końcu artykułu:
http://www.psmkms.krakow.pl/index.php/ciekawostki/inwestycje-komunikacyjne/730-przebudowa-ciagu-ulicy-mogilskiej-i-alei-jana-pawla-ii
Na ortofotomapę trzeba będzie poczekać, bo to jest "świeżynka", albo na ślady GPS (spacerkiem, bo używana na razie nie będzie). Co do rysowania lepiej było zostawić to, co było jako "przebudowa" niż zmieniać 3,14 razy drzwi według wyobraźni.
Zdjęcia są też tutaj:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/5709494,krakow-pierwszy-tramwaj-wjechal-na-petle-wieczysta-zdjecia-wideo,id,t.html
alez to nie jest wg zadnej wyobrazni, to tylko zbigniew mi tak zarzuca
No zarzucam, bo jakoś w danych nie widziałem podanego źródła, a i z samego komentarza można tak zrozumieć - "narysowałem co mogłem".
obszedłem to rondo wczoraj i "poprawiłem co mogłem". Nie wiem czy to rozbłyski na słońcu, ale Glonass jakoś marnie tym razem.