https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
121 jest z http://zyrzyn.e-mapa.net
Czy tam była jakaś zmiana numeracji? Bo jeśli tutaj miałoby być 134 to i sąsiednie numery też trzeba by zmienić. Jakieś źródło?
Mieszkam tutaj od urodzenia tj. 24 lata, to chyba jest najbardziej rzetelne źródło, postaram się w wolnym czasie poprawić numerację, bo jej zmiana nastąpiła dobre 60 lat temu ;).
Zauważyłem jeszcze, że kilka obiektów w ogóle już nie istnieje. Napisałem wiadomość w celu aktualizacji mapy którą podlinkowałeś. Poprzedni komentarz też jest mój, zapomniałem się zalogować ;). Jeszcze kilka dróg jest do poprawienia.
Ja widzę stare i nowe numery, ale bez informacji które są aktualne. Na e-mapa.net powinny być tylko te aktualne, ktoś się w gminie musiał się pomylić i wprowadził stare. I to jest problem, bo z tego gminnego rejestru będą korzystać też inne mapy/firmy.
Ogólnie mapa z serwisu e-mapa, ma mało wspólnego ze stanem rzeczywistym, bo z całej wioski nie zgadza się ani jeden numer domu. Do tego naniesione są numery budynków, które nie istnieją, i nie pamiętam, żeby istniały za mojego życia :). W ogóle ta numeracja jest strasznie chaotyczna, 25, 27A, zaraz 31, nic takiego nie ma miejsca, numeracja jest uporządkowana od 1 do max 150.
Nie wiem o co chodzi., ale na mapie jest ten numer.
W tym miejscu jest już taki numer.