https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Urcite se nekrizi na stejne vrstve. Streetview ukazuje, ze silnice je nize. https://www.google.cz/maps/@50.031841,14.530035,3a,41.9y,246h,83.26t/data=!3m4!1e1!3m2!1sk2aKqkWheWXQp7XqHjyuow!2e0?hl=cs
Drobné upozornění - Streetview není ani povolený ani dobrý zdroj informací. Povolený kvůli licenci a dobrý kvůli tomu že ve spoustě případů jsou snímky naktuální (v tomto případě to asi tolik neva, ale první důvod zůstává).
Ok, díky za upozornění. Občas tudy chodím, takže to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Mělo to být pro ty, kteří zde nikdy nebyly. Příště si dám si pozor.
V poho ... ono opravdu není nad to tam zajít a pak to prostě zmapovat, zvlášť u takovéhle složité situace, kde se to navím může měnit. Každopádně je to posle všeho zmapováno dobře, na dolní silnici je layer -1 a tunnel. Pokud chcete někdo přidat další detaily tak klidně, ale tohle je vyřešeno.