https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Zkusil jsem to a máte pravdu, Be On Road naviguje špatně. Jiné navigace, např OSRM ale navigují v pořádku (viz http://osrm.at/8pl). Primárně jde tedy o chybu BeOnRoad - můžete je prosím kontaktovat, mě se tohle "dočasné sjíždění" přihodilo s touto aplikací na více místech. Určitá "oprava" se dá ale udělat i v OSM. Na silnicích sjezdu nebyla maximální rychlost (na rozdíl od magistrály), takže možna navigační aplikace myslela že tam projede rychleji (i když by měla dovodit maxspeed 50). Dal jsem ho tam tedy ručně. Druhá věc je, že ta "ostrá levá" se na křižovatce u Bulhara vůbec nedá provést, tak jsem to do OSM vložil také. Nevíte zda se dá nějak "urychlit" aktualizace dat BeOnRoad? Například OSMAND si aktualizuje data daleko čaastěji.
Sorry za anonymní komentář, už jsem se přihlásil :)
Dobrý den, nebo možná lépe ahoj. :-)
Díky za prověření a opravy, je fakt, že by apka mohla tu výchozí rychlost inteligentně používat, jelikož podobných chybějících rychlostí bude asi hodně. A asi to způsobuje ono nesmyslné sjíždění a objíždění. Byl jsem z BOR v kontaktu s vývojářem, tak jsem mu o tomto napsal, ale přímo o tomto problému jsem mu psal již před několika měsíci a nereagoval, tak možná už tam nepracuje a zkusím jiný kontakt. Aktualizace má BOR pokud vím 4x ročně, má ty mapy jako OSM-q1 až 4 jako kvartály. Trochu se tu zorientuju a zkusím pomoci a tyto nedostatky v OSM opravovat také, i když by bylo systémovější to řešení na úrovni app, ale kdoví jestli se dočkáme, mě jinak BOR vyhovuje z navigací nejvíce, tak bych ji rád používal i nadále.:-)
Jinak jeste - taky se mi to stalo vicekrat to nesmyslne 'objizdeni'.
Mě právě BOR taky přijde špičkový jako navigace (na všechno ostatní je ale dost naprd a naopak používám OSMAND). Kvartálů jsem si všiml, ale pořád mám v aplikaci u ČR Q1, tak nevím kde je problém. U této konrétní křižovatky se podle mě problém "opraví" tím, že jsem tam doplnil ten zákaz odbočení, ale systematické řešení to není.
Prosím až se tedy změny projeví v alikaci BOR aby to někdo otestoval a případně chybu zavřel.
bohuzel BOR ma stale OSM ve verzi 2014Q2 a timto mistem stale planuje trasu spatne, mohu dodat i screenshot v pripade potreby :-) takze nezbyva asi nez cekat nebo nevim, je to naky divny, ze neaktualizujou casteji...
prosim o zaslani screenshotu kudma to blbe navigue ... aktualizoval jsem to pred 4 mesici tak necim tak to mozna bude v Q3 ale klidne se na to podivam, adresa jakub.cz pismeno a nahradit zavinacem
Je ještě něco špatně na tomto místě? Pro diskuse o BOP Poznámky nejsou. Mohli byste tohle zavřít a přesunout diskusi někam jinam?