https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
welke paden mis je dan? als ik het nu bekijk staat alles er op incl het geologenpaadje
Beste Jaap,
De grotere paden liggen er inmiddels. In het park liggen ook nog enkele kleinere voetpaden. Helaas had ik geen tijd om die nog in te tekenen.
Ook het park zelf heeft nog geen naam. Dit park heet 'De Geologenstrook', samen met het stuk iets richting het oosten, aan de andere kant van de weg
Ik ken het parkje wel, heb ook een dwg bestand en beheerkaart er van, maar om nu ook de olifantenpaadjes te mappen vindt ik zelf wat overdreven.
De Geologenstrook stond eerst wel op de kaart, zal waarschijnlijk wel met pokemon go wel verwijderd zijn toen dit opeens een andere naam kreeg.
Ik ga deze sluiten.
De naam "Geologenstrook" is toegevoegd.
De paden hebben namen en komen overeen met satellietbeelden.
Als iemand alle olifantenpaadjes heel belangrijk vind, kan zij of hij even met een GPS tracer of gewoon met de hand, deze zelf intekenen.