https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Met zo'n opmerking moet je naar BAG. Dit is niet van belang voor Open Streetmap.
Heb je gesurveyed of het pand daar staat?
Daarom heb ik de note toegevoegd, zodat ik dat kan doen.
nee, maar het stond wel op de BAG-achtergrondkaart en de BAG-luchtfoto en ook op de Bing-luchtfoto.... Ook in Google streetview is het te zien.
Nu ik echter kijk naar de recente Google luchtfoto zie ik dat het huis is verdwenen!
Goed dus dat je melding heropent!
In principe moeten echte gebouwen in NL in BAG staan. Maar, daar zit een vertraging in. En nog weer een vertraging voor het in de BAG-viewer van het Kadaster te zien is. En eh, de BAG-viewer is voor Nederland een gezaghebbende bron voor gebouwen, maar theoretisch zou het kunnen voorkomen dat er een bewijsbaar gebouw in Nederland staat dat niet in de Bag te vinden is. Als er dan (zeer) overtuigend bewijs bestaat van het bouwwerk, ja dan ...