Changeset: 82264797
New max speed in NL
Closed by RouteXL
Tags
created_by | Level0 v1.2 |
---|
Discussion
-
Comment from A67-A67
Hallo RouteXL,
Je hebt hier niet alleen de snelwegen zelf, maar ook de opritten aangepast. Als er slechts een bord 'begin autosnelweg' staat, geldt de wettelijke snelheid van 130 km/h. Pas vanaf het eerste snelheidsbord geldt 100 km/h overdag. Dat is bijna altijd na de oprit.
Zie ook https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=68803 -
Comment from RouteXL
Okee, ik werkte het lijstje af dat ik van Allroads kreeg. Is het niet vreemd dan dat de oprit wel 130 is?
-
Comment from A67-A67
Ik heb antwoord gegeven op het forum. Het is inderdaad vreemd, maar het is wel correct.
-
Comment from RouteXL
Yes, gezien en ik pauzeer wel even. En ik heb contact gezocht met Rijkswaterstaat, want het lijkt mij niet gewenst dat we daar gaan scheuren :-)
-
Comment from A67-A67
Het probleem is vooral dat mappers de afgelopen tijd bezig zijn geweest om de snelheden correct te taggen (staat er wel of geen snelheidsbord op de oprit?). Al dat werk wordt nu in een keer ongedaan gemaakt.
Ik heb zelf bijvoorbeeld Oost-Brabant en Limburg omgezet naar 100 km/h. Ik heb dat voorzichtig handmatig aangepakt, om dit soort fouten te voorkomen.
-
Comment from Leo Slager
op verzoek:
reverted with my changeset 82298336.Het resultaat leverde 59 conflicten op.
Weet je heel zeker dat dit alleen maar de opritten waren ? -
Comment from Leo Slager
Of heb je ook verbindingswegen tussen 2 snelwegen in deze changeset opgenomen.
Dat zijn dan geen opritten waar maxspeed=130 dus niet correct is !In zijn algemeenheid: Als beginnend mapper, zonder ervaring en zonder voldoende kennis moet je niet beginnen aan iets wat veel ingewikkelder is dan wat je denkt.
Ik ben bang dat alle links in Zuid-Nederland nogmaals gecontroleerd moeten worden. -
Comment from Leo Slager
Er zijn hierbij dus veek fouten ontstaan. Voldoende redenen om mijn changeset te reverten. Dan kunnen daarna de opritten in Z-Nederland handmatig gecontroleerd worden.
(diepe zucht) -
Comment from RouteXL
Ik heb het lijstje van Allroads gebruikt. Dat waren "motorways" en "motorway-links", de eerste heb ik beschouwd als snelwegen en de tweede als toeritten.
-
Comment from Leo Slager
Onder motorway_link vallen niet alleen de opritten maar ook de afritten. En de verbindingswegen tussen twee snelwegen. Daar zitten dus nu de fouten.
De opritten moeten alsnog worden voorzien van maxspeed=130.
De afritten zijn denk ik in orde.
De verbindingswegen, bijv A2-A27, moeten gecontroleerd worden op juistheid.
Een selectie van alleen opritten is dus onmogelijk omdat er geen selectie criteria zijn in de database.
Het moet dus geheel handmatig worden gedaan.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |