Changeset: 41703301
Nieuwe straatnaam met ingang van 1 juli 2016 voor de koopwoningen. Het deel van de Rozenstraat tussen Kerkhoflaan en Geraniumstraat wordt binnenkort ook Rozenpark, maar dat pas na de sloop van de huurwoningen.
Closed by Edwin Hamelink
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Edwin Hamelink
Kan iemand me helpen? Ik wil de adressen 2K t/m 2Z aanpassen in Rozenpark 22 t/m 42. Krijg het niet voor elkaar.
-
Comment from Commodoortje
Edwin,
Allereerst welkom op OSM, natuurlijk willen we je helpen.
Om het begrijpelijk te maken heb ik een topic op het OSM forum aangemaakt, waar stap voor stap je handelingen besproken worden en uitgelegd.
Je kunt aanhaken in dit forum door te registreren op dit forum. Dit kan door je OSM inloggegevens te gebruiken hiervoor.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from Commodoortje
Het hiervoor aangemaakte topic is
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=605796#p605796Ik stel voor om je 3 changesets terug te draaien en stap voor stap met hulp weer op te bouwen.
-
Comment from Edwin Hamelink
Ja, draai maar terug. Ik zal een nieuwe poging doen. Het is overigens geen nieuwe straat die ik heb aangelegd. Ik wilde de adressen van Rozenstraat 2k t/m 2z aanpassen in Rozenpark 22 t/m 40. Het is een beetje bizarre situatie. Ik woon dus daar in de straat. Gemeente heeft onze adressen al gewijzigd, terwijl er nog gesloopt moet gaan worden. Huurhuizen worden nog deels bewoond, tijdelijke verhuur. Vanaf volgend jaar gaan ze gefaseerd slopen en komt er nieuwbouw. dan krijgt ook de rest van het stuk straat tussen Kerkhoflaan en Geraniumstraat de nieuwe naam Rozenpark. Omdat de vindbaarheid van ons adres nu zo slecht is dacht ik zelf de kaart te kunnen aanpassen.
-
Comment from Commodoortje
Ik heb een aantal correcties doorgevoerd, en heb niets teruggedraaid.
Wel heb ik de naam Rozenstraat omgezet naar Rozenpark thv 22t/m42.
.
De omschrijving van al je changesets hebben dezelfde tekst
http://www.openstreetmap.org/user/Edwin%20Hamelink/history#map=16/51.3317/3.8288
Wil je de changesets in de toekomst beter omschrijven?
Mocht je vragen hebben kun je altijd contact opnemen.
Ways (5)
- 439077987, v1
- Te slopen deel van de wijk. (439077988), v1
- Begoniastraat (98109819), v3
- Rozenstraat (7614455), v3
- Baandijk (7614504), v4
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |