Changeset: 123475394
Uitbouw achterkant van 49, plus footprint van berging van 47 en 49 klopte niet (verder in de straat ook niet echt, maar ik woon zelf op 47.)
Closed by peSHIr
Tags
changesets_count | 289 |
---|---|
created_by | iD 2.21.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 7,5cm (WMTS) latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag pe... Wanneer iets niet (meer) klopt kun je dit doorgeven aan het Kadaster middels een terugmelding. Gewoon even op het potloodje klikken er wordt met je opmerking wat gedaan.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=Klokjesbloemlaan%2049&resultOffset=0&objectId=0344200000108680&geometry.x=128840.82200257&geometry.y=456619.93400042&zoomlevel=7&detailsObjectId=0344010000118236Dan zal bij de volgende periodieke import alles weer kloppen. Wanneer het Kadaster niets aanpast komt de oude vorm weer terug in OSM
Doe je zelf een terugmelding?
MVG
eggie
Ways (3)
Nodes (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |