Changeset: 104360581
Volgende fase , invoer natuurgebied Dal van het Merkske. Waar zit het 'm in dat hij zegt "Zondereigen kruist Merkske" De loop van de beek en de staatgrens Nederlan Belgiƫ heb ik helemaal nagelopen en heb geen bijzonderheden ontdekt.
Closed by Gapscene
Tags
changesets_count | 41 |
---|---|
created_by | iD 2.19.6 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
resolved:crossing_ways:highway-waterway | 1 |
warnings:crossing_ways:highway-waterway | 1 |
Discussion
-
Comment from eggie
Water ingebed middels mp..
-
Comment from eggie
Wat leesvoer... https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Multipolygon_Examples
Gr eggie
-
Comment from eggie
Ik zie wel dat de Noordermark als waterway=river staat ingetekend. Denk dat dat stream moet zijn.
Dan blijft deze waarschuwing over
warnings:crossing_ways:highway-waterway, maar die duiker staat keurig op layer=1 Zie het probleem dus (nog) niet.
JOSM ziet geen dergelijke fout.
Zou het maar even negeren
Gr eggie -
Comment from eggie
Er was wel een brug Heikant Zondereigen.. Die miste layer 1
-
Comment from eggie
En hier nog werk aan de winkel.. Overlappende landuse en witruimte
Genoeg te doen daar :)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.40815/4.86958
Ways (19)
- 940698251, v1
- 940698252, v1
- 940698253, v1
- 940698254, v1
- 940698255, v1
- 940698256, v1
- 940698257, v1
- 77302510, v4
- 77302522, v3
- 77302554, v4
- 77302565, v3
- 77302572, v3
- 77302606, v5
- 77302659, v4
- Nederland - Belgique / Belgiƫ / Belgien (85480271), v22
- Merkske (515035323), v3
- 940687943, v2
- 940687944, v2
77302656, v5
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |