OpenStreetMap

hotel rzeszów

Posted by spahotelsplend on 4 January 2013 in Polish (Polski)

Hotel Rzeszów-Splendor posiada zaplecze noclegowe dla 70 jednostek, klasy restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie a także profesjonalnie przyrządzane centrum odnowy biologicznej. Usytuowany jest na 3 hektarowym zagospodarowanym rejonie z laskiem modrzewiowo-brzozowym, oczkiem wodnym, altanką towarzyską z grillem a także mieszkaniem na ognisko. Spacer po urokliwym skwerze, czy spoczynek w „zielonym” amfiteatrze naturalnie wkomponowanym w krajobraz uczyni to miejsce niezapomnianym. http://spahotelsplendor.pl

Świetny wystrój hotelu w zestawieniu z kolonialnym zaopatrzeniem pokoi hotelowych i gabinetów SPA robi go oryginalnym i niepowtarzalnym. Pobrane specjalnie w tym celu z Indii mebelki z drzewa akacjowego i kamienie granitowe robią unikatowy, egzotyczny klimat.

Hotel jest kapitalnym mieszkaniem wypoczynku dla kupców poszczególnych a także zupełnych rodzin. W domu zorganizowany jest pokój imprezy dla dzieci, nad którym czuwa hotelowa piastunka, a na zewnątrz znajdzie się skwer prywatki.

Jest to też imponujące obszary na organizację firmowych imprez integracyjnych, zgromadzeń serdecznych i różnorakich teł okolicznościowych.

Comment from aseerel4c26 on 4 January 2013 at 15:37

SPAMski?

Login to leave a comment