OpenStreetMap

sac bakim

Mapper since:
May 16, 2021

SAÇ BAKIM

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI GÜÇLÜ VE ETKİN BAKIM Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın… Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz… Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak. HC Doping’in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping’in formülünde, saçlarınızın ihtiyacı olan doğadaki yararlı bileşenler mevcuttur. Ayrıca bir başka ürün kullanmanızı gerektirmeyecek ölçüde zengin içeriği, saçınız için uygun oranlarda formülize edilmiştir. Birçok saç bakım ürünün aksine HC Doping oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saçta kalıntı veya kötü koku bırakmaz. Uyguladıktan sonra durulamaya veya yıkamaya gerek yoktur.

ROCAPIL™ Procapil™ saç dökülmesi karşıtı 3 farklı molekülden oluşan bir komplekstir. Karşılaştırmalı klinik ve deneysel testler Procapil™’in geçmişte saç için geliştirilmiş diğer bileşenlere oranla çok daha etkili olduğunu göstermektedir.

FOLLICUSAN™ Follicusan™, daha güçlü ve gürleşmiş bir saç görünümü elde etmek, bu sayede saçınıza ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak amacıyla üretilmiş, süt bazlı bir aktiftir.

HC PHYTO COMPLEX™ (BİTKİSEL EKSTRAKTLAR) Doğanın saç sağlığına fayda sağladığı bilinen en önemli bileşenleri, bu özel kompleks sayesinde HC Doping’in formülünde buluştu. HC Phyto Complex™ içeriğinde ginseng, papatya, avakado, yeşilçay, zeytin yaprağı, ıhlamur, kadife çiçeği, defne, ısırgan, kekik, biberiye, çörekotu, badem, buğday, ardıç, susam, dulavratotu, mekke gülü gibi birçok bitki özünün yer aldığı, HC tarafından geliştirilmiş %100 bitkisel ve patentli bir kombinasyondur.

VİTAMİN COMPLEX Bu vitamin karışımı, saç güzelliği ve sağlığı açısından önem taşıyan A, E, F ve H (Biotin) vitaminlerini içerir. Klinik testler, vücudun doğal olarak üretemediği ve dışarıdan alınması gereken birçok vitaminin, saç derisine ve saça uygulanması halinde saç yapısında önemli ölçüde gelişme yaşandığını göstermiştir. HC Doping sadece 1-2 dakika içerisinde kolayca uygulanabilir. Saçta kalıntı ve kötü koku bırakmaz. Tatbik ettikten sonra yıkamaya veya durulamaya gerek yoktur. Günlük işlerinizi hiçbir şekilde aksatmaz.

Yeterli miktardaki HC Doping’i saç derisine temas edecek ve deriyi ıslatacak biçimde püskürterek uygulayın. Daha sonra parmaklarınızla masaj yaparak tüm saç derisine nüfuz etmesini sağlayın.Bu işlemi hergün ya da gün aşırı olarak tekrarlayın.

Ürün içeriğinin etki gösterebilmesi açısından, uygulamayı takip eden 4-6 saat boyunca saçlar yıkanmamalıdır. Daha uzun sürelerde saçta kalmasının herhangi bir sakıncası yoktur. En etkili sonucu alabilmek için en az 3 ay düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Saç deriniz üzerinde yara, yanık vb. sorunlar bulunuyorsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız veya sorunlu bölgeye uzak alanlara uygulamanız tavsiye edilir. Saç ve saç derisi dışında başka bir bölgeye uygulamayınız ve göze temas ettirmeyiniz.

Boyalı ve permalı saçlarda kullanılabilir mi? Evet. Boyalı ve permalı saçlarda kullanımının hiçbir zararı yoktur.

HC Doping’i uyguladıktan sonra fön makinesiyle kurutabilir miyim? İçeriğindeki bileşenlerin ısıyla birlikte buharlaşmaması ya da ısıdan dolayı bozulmaması için uygulamadan sonra en az 1 saat saçların saç kurutma makinesiyle kurutulmamasını tavsiye ederiz. Eğer mutlaka saç kurutma ya da fön ihtiyacınız var ise, HC Doping’i gece yatarken uygulamanız size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

HC Doping ile birlikte jöle, sprey, köpük vb. ürünler kullanılabilir mi? HC Doping, kuru saça uygulandıktan sonra saç derisi tarafından tamamen emilinceye kadar (yaklaşık 1 saat) bu tür ürünleri saçınıza kullanmamanızı öneririz.

Saç bakım ürünleri ; https://www.hc.com.tr/sac-bakim-urunleri