OpenStreetMap

CaseyBarker46

Mapper since: April 30, 2018

توری پلی یورتان

شرکت لاستیک سازی جی بسپار تولید کننده توری پلی یورتان و سرند پلی یورتان ،مش پلی یورتان در مش 100 میکرون 300 میکرون 500 میکرون 800 میکرون ،پیگ پلی یورتان ، کاپ پلی یورتان ،روکش غلطک چاپ،روکش غلطک ،فندر ،قطعات لاستیکی ،انواع قطعات پلی یورتان.

ویژگی بارز پلی یورتان های معدنی مقاومت بسیار بالایی می باشد که در برابر سایش دارند. در پلی یورتان معدنی با به کار گرفتن گرید مناسب و ترکیب متفاوت از مواد اولیه، امکان استحصال ویژگی های بسیاری مانند برجهندگی، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در محیط های روغنی، مقاومت در برابر ضربه و سختی و نرمی مختلف وجود دارد.

توری های پلی یورتانی یکی از محصولات تولیدی شرکت جی بسپار میباشد.

یکی از پر مصرفترین و پر کاربردترین تجهیزات در کارخانجات فرآوری، توری سرند پلی یورتانی می باشد که در طرح ها و نمونه های مختلف در دانه بندی مواد معدنی هم به صورت تر و هم به صورت خشک با چشم های مختلف از µm150 و به بالا جهت دانه بندی و آبگیری در معادن و صنایع معدنی مورد استفاده قرار میگیرند.

توری سرند

توری پلی یورتان

توری پلی یورتان برای معادن و دستگاه ماسه شو

توری پلی یورتان مزایای استفاده از توری های پلی يورتان :

مقاومت بسيار خوب پلي يورتان ها در مقابل آب و قلياها مقاومت خوب در برابر كندگي مقاومت خوب در برابر پارگي مقاومت خوب در برابر سايش و خوردگی داراي استحكام و دوام بالا تحمل تنش های مكانيكی بسيار زیاد تنوع در ابعاد سرندها تنوع در سايز و فرم مش ها قابليت تحمل انواع بار (تنوع در بار قابل تحمل سرندها) كاهش آلودگي صدا در مقايسه با سرندهای ديگر طول عمر زياد خواص مكانيكي عالي خواص بر جهندگي داراي مقاومت ويژه در مقابل رطوبت کرکره برقی : از گذشته تا به امروز اختراعات زیادی در راستای بالا بردن امنیت فضاهای مختلف صورت گرفته است که شاید با وجود درب های ضد سرقت و یا مقاوم، تامین نشود. یکی از این موارد، کرکره است. کرکره ها چه در نمونه‌های سنتی و چه نمونه برقی، دارای شیوه محافظتی تقریبا مشابهی هستند. کرکره‌ها پس از بسته شدن، صفحه‌ای نسبتا یکپارچه ایجاد می‌کنند و از این طریق، مانع ورود افراد می‌شوند. کرکره‌های سنتی دارای ایرادها و معایب مختلفی در مقایسه با کرکره‌های برقی هستند. کرکره های سنتی برای باز و بسته شدن، نیاز به نیروی انسانی دارند و سرو صدای نسبتا زیادی در هنگام حرکت ایجاد می‌کنند، همچنین مقاومت نسبتا پایینی در برابر ضربه‌های محکم و خم‌شدگی دارند. به علاوه نیاز به مراقبت‌هایی نظیر روغن‌کاری دارند. در نهایت، فرم یکنواخت و نامتناسب آن با فضای اطراف، از ویژگی‌های منفی این نوع کرکره است. کرکره سنتی عموما برای مغازه‌ها به کار می رود و برای همه ابعاد و طول دهنه‌ها قابل پیاده‌سازی نمی‌باشد.

در مقابل، کرکره برقی علاوه بر داشتن نقاط قوت در مقابل ویژگی های منفی کرکره های سنتی، ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد دیگری نیز دارد. کرکره‌های برقی، بدون دخالت و صرف نیروی انسانی و تنها از طریق کنترل از راه دور باز و بسته می‌شوند. تنوع مواد سازنده و امکان انتخاب اجزای مختلف آن، این نوع کرکره‌ها را بسیار خاص و کاربردی می‌کند. تعمیر و تولید درب اتوماتیک