CJTmmr's Notes
Notes submitted or commented on by CJTmmr
« Previous | Page 2 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
2357432 | Jan Lutmastraat 42 has been demolished, A new home for people with Alzheimer's desease that is being built in it's place wil have another address: Van Berkumstraat 1a
|
||||
2164563 | Missing footway, from 57 to 55, to 37, connecting both large roads. |
||||
153253 | It's so funny | Is dit inderdaad unclassified? Zo ja, dan misschien van covered=yes voorzien? |
|||
190656 | It's so funny | Straat behorende bij nieuwbouw nog niet ingetekend |
|||
769105 | alphensebezorger | Als ik me niet vergis heb ik hier getankt bij een Texaco tankstation, en kon ik daarna rechtsaf de Wielewaalstraat in draaien (eenrichtingsverkeer). Als iemand in de buurt komt graag controleren. |
|||
487807 | It's so funny | Deze rotonde lijkt te ingewikkeld ingetekend. Aparte rijbanen alleen bij (doorlopende) fysieke afscheiding gebruiken, via lanes zijn rijstroken in te tekenen. Zie discussie op http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52766 |
|||
636318 | De ingang van de Emilie Knapperthof staat aangemerkt als zijnde aan de Langestraat, deze ingang is echter afgesloten middels een hek met slot. De ingang aan de Herengracht ter hoogte van huisnummer 55 heeft de voorkeur, deze is namelijk normaal toegankelijk. Kan dat op de kaart gewijzigd worden? Dank! |
||||
557605 | situatie verandert |
||||
127306 | Moved from OSB ID712463:
|
||||
371492 | CJTmmr | Fietstunnel onder Spoor bij Moordrecht is klaar - misschien kan iemand met GPS hier nog een keer langs fietsen voor de juiste trace. Voorlopig deze aanpassingen op het oog gedaan. Autotunnel is wel klaar, maar nog niet open - in de gaten houden |
« Previous | Page 2 | Next »