https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Ik ben hier gepasseerd, maar de laagstaande zon was vrij nefast voor de Mapillary-beelden:
https://www.mapillary.com/app/?lat=50.97503674221315&lng=3.241050364452576&z=17&focus=photo&username%5B%5D=timcouwelier&pKey=_vQ_N61MQgiEBNocTvT4wg
Op de kasteelstraat geen GR merktekens, op de Hazestraat een GR "kruis". Volgt men per abuis de kasteelstraat tot het einde, komt men weer op de GR...
Besluit: de kaart is niet fout, maar de merktekens op de wegen dienen aangepast.
Heb mail gestuurd naar https://www.groteroutepaden.be/nl/faq.html
Opmerking: Het stukje pad langs de grens Ardooie-Pittem, vertrekkende van het kruispunt Veldstraat-Hazestraat is feitelijk onbestaande omdat het deels wordt omgeploeg / bezaaid en dus maar begankelijk als er geen vruchten op het land staan.
Ardooieveldroute is omgelegd, pad bestaat niet meer.