https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Dubbele opmerking, graag reageren op de bestaande.
Famlam,
De melder is anoniem en kan dus niet reagaren op een bestaande melding. Dat kan alleen met een account
Anoniem doet dit stelselmatig. Of willen we hier straks 15 opmerkingen bij elkaar?
Logisch dat anoniem, als het al dezelfde is, dit stelselmatig doet. Zij/hij kan niet anders.
Dat is één van de kromme zaken in OSM, je staat anonieme notes toe, maar de melders kunnen verder niet meer meedoen, alleen maar een nieuwe note maken. En dan kun je inderdaad een hele reeks notes krijgen.
Prima, als je deze note afsluit, maar zet er dan geen onuitvoerbaar advies in.
Ok, dan sluit ik deze met het oog op dat de andere note nog open staat en zeer recent bekeken is door Jaap, net als de eerder gesloten anonieme opmerking, waardoor het geen toegevoegde waarde heeft om de twee opmerkingen te linken (wat er ook in zou resulteren dat ik in het vervolg alle emailnotificaties daarvan ontvang)
Met het oog op dat ik dergelijk opdringerig anoniem gedrag niet wil belonen wacht ik persoonlijk nu sowieso een maand tot ik hier ga kijken :)
Anoniem is in de andere opmerking expliciet gevraagd naar:
> We hebben wel echt bewijs nodig (bijv. foto's) dat de autowegborden verwijderd zijn. Een anonieme opmerking is niet genoeg, ook niet als er meerdere worden gespamt.
Dit ontbreekt. Zelfs al zijn er voldoende anonieme afbeelding-upload-sites