https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Vandaag op verzoek import gedaan, er zal nog meer bij komen dus ik laat de melding even staan. Als zijnde woonwijk in aanbouw.
Heb de straten er weer op aangepast, want die klopte qua posities niet helemaal. De nieuwe huizen in het Bietenveld heb ik handmatig aangepast en de adressen ingevoerd. Die zijn namelijk sinds twee weken opgeleverd.
Zo snel is de BAG niet, pas na melding in gebruik aan de Gemeente, verplicht, vele vergeten dat ook nog, hoort de Gemeente binnen 6 maanden, de maten definitief in te meten (verandert nog wel eens wat, eerdere onnauwkeurigheid), de gegevens in de BAG te verwerken, ook dat gebeurd niet altijd op tijd. Daarna kunnen we het pas goed overnemen. Dus tussentijds handmatig intekenen. Gebruik je JOSM dan kan je een wms onderlaag onder leggen Baglaag en overtekenen. Succes