https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
pad als onder construction geplaatst. Zie link.
Ligt de plaats en aansluiting OK, staan er verkeersborden, gebod,verbodsborden. breedte ondergrond verlicht ? graag melding wanneer open dan pas ik het aan.
https://www.openstreetmap.org/way/560387935#map=17/50.98704/3.59402&layers=N
"Construction" is een beetje optimistisch. Ter plaatse is nog niets te zien. "Proposed" zou juister zijn.
Update 10/9/2019: werken nog niet begonnen
2/9/2020: werken begonnen - https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20200902_94821556
Ik denk dat de note best open blijft tot het fietspad af is en gemapt.
Geen idee hoe zoiets werkt. De node leek "under construction" in vraag te stellen. Nu is deze duidelijk under construction. Wat mij betreft klopt de kaart met de realiteit en mag de node dus weg.
Blijkbaar is de gewoonte om de note open te houden tot alles is afgewerkt. Maar het is wel goed om te horen dat er schot in de zaak komt: als er iemand in de buurt is kan hij kijken hoe alles opschiet. https://fietssnelwegen.be/nieuws/start-werken-deeltraject-beekstraat-karrestraat-deinze-f7-gent-kortrijk
verwacht dat het fietspad ergens in november zal af zijn.
Bezocht, gemapt.