https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Toch mapillary.
https://www.mapillary.com/app/?lat=51.94586944444444&lng=6.06057777777778&z=17&pKey=a8wsxfOJ5cIuWBp4quU_9A&focus=photo
Aangepast, naar inzicht, maar toch andere voertuigen zouden er ook nog langs kunnen.
Brommobiel, is zo'n mogelijkheid. Wel of niet? Hgv zou ook nog kunnen is niet verboden. Dus nog niet compleet.
Ik ben hier afgelopen dag langsgereden. Geen foto's maar ik kan het wel beschrijven. Uit de richting Zevenaar staat aan het begin van de weg een bord "doodlopende weg, uitgezonderd landbouwvoertuigen, (brom)fietsers". Uit de richting Duiven is de enige beperking dat voertuigen maximaal 2,3 meter breed mogen zijn (https://www.mapillary.com/app/?lat=51.95176944444444&lng=6.042052777777826&z=17&pKey=ChNxtTVfbcEhWDffaY_qww&focus=photo), onder het waarschuwingsbord staat de tekst "landbouwsluis". Mijn interpretatie is dan dat alle voertuigen hier door mogen rijden, alleen zal een gewone auto er niet door kunnen rijden. Een SUV mogelijk wel.
Klopt, "doodlopend" is geen verbod of gebod, informatief. Een motor en andere eensporige kunne er langs evenals hoog op de wielen staand.
motorcar=no (personenauto) is wel van toepassing. De categorie, de onderverdeling is moeilijk. 4x4?. En de breedte.
do you want to remove the arrow
Math1986
Je moet het wel toevoegen.
De bebording is gewijzigd.
https://www.mapillary.com/map/im/UWz6Kd1s_9FHAj5NTD8BQg vanuit de Duivense richting gezien.
https://www.mapillary.com/map/im/3HdnhBypgDa2uRRf4ozHyg vanuit de Zevenaarse richting gezien.
Wat er van te maken?
Net voor en net na de sump_buster knip je de weg door. Op het stukje weg met de sump_buster tag je
motor_vehicle=no
moped=yes
mofa=yes
Nu komt het of je strict volgens de borden wilt taggen of niet strict.
Vanaf Zevenaar ontbreekt het onderbord landbouw verkeer toegestaan.
Je kunt aannemen dat het bord vergeten is of nu een jongenskamer siert.
Strict volgens de borden:
agricultural:backward=yes
Minder strict:
agricultural=yes
Op de sump_buster moet je motorcycle verwijderen en ook motorcar want die zijn overbodig geworden door de borden.
En motorcycle=yes is door de borden gewoon fout.
forum bespreking
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=771963#p771963
Huidige situatie, uit de richting Duiven is het onderbord met de tractor verdwenen. De klemmen waar dat onderbord zat, zitten er nog wel. Het onderbord "landbouwsluis" zit er nog steeds. Vanuit de richting Zevenaar geen onderborden net zoals 2 jaar geleden.
Als het nog een moeilijke onjuiste situatie is dan toch aan de Gemeente voorleggen.
Lijkt mij nu correct getagd.