Changeset: 87354897
Deze route is een veelgebruikte fietsverbinding die niet in de navigatieapps gebruikt kon worden wat verschrikkelijk vervelend is. Dit pad heeft geen duidelijke bestemming, de inrichting kan alles betekenen.
Closed by Bert_D
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.17.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
Review.. Iets is pas een fietspad in OSM als er een bord fietspad staat. Staat er niets dan highway=path taggen.
highway=path zou gewon moeten werken, want bicycle=yes is default.
Wel bord staat hier?
MVG,
Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |