Changeset: 66550594
Diversen
Closed by JMUU
Tags
changesets_count | 16 |
---|---|
created_by | iD 2.12.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;line |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
source | local knowledge;aerial imagery |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste JMUU.. Probeer echt aan te geven wat je doet in OSM. Diversen is te vaag.
Er staat ergens foot is no op een fietspad. van andellaan/Bachlaan dat kan er beter af.
Wanneer je de fietsers wil dwingen het fietspad te volgen zal de hoofdrijbaan op slot moeten middels bicycle=use_sidepath.
De Bachlaan zal dan gesplitst moeten worden op de juiste plaats anders routeert het niet meer.
Gr Eggie -
Comment from eggie
Ik doe het even zelf, want er lopen veel busroutes en dat mag je niet editen met editor iD.. alleen met JOSM.
-
Comment from eggie
bicycle=use_sidepath toegevoegd waar nodig.
-
Comment from eggie
Je getekende fietspad heb ik een verbinding gegeven met de Componistenstraat.
-
Comment from eggie
De tag landuse=village_green heb ik van die outer multypolygoon gehaald. Zo'n tag staat al op de relatie.
Dat zie je denk ik niet met iD. het is een multipolygoon in combinatie met dat water.
Op de inners staat de tag dan wel.. op de outer staat de tag op de relatie zelf. best lastig in het begin om te doorgronden
Advies.. overstappen naar JOSM.
Verder is je edit enorm geworden, maar dat zal wel komen omdat je ook iets
de residential hebt gedaan.
Diversen :)
Eggie -
Comment from dvdhoven
Je hebt van de veersteiger in Gorinchem de tag highway=footway weg gehaald. Die tag had gewoon moeten blijven zitten. Overal waar gelopen, gefietst, gereden, kortom voortbewogen wordt, moet een tag highway=... zitten.
Ik heb de tag hersteld.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
routespecialist OSM -
Comment from eggie
JMUU, Aanvulling... Edits van deze omvang zijn nauwelijks te controleren. het is nu eenmaal zo dat alles een leercurve heeft. OSM wel een hele steile. Fouten worden je niet aangerekend, maar beperk je in het begin tot bv één straat.
Belangrijke routeverbindingen doen het al snel niet meer bij "kleine" diverse veranderingen.
Er zit in OSM veel meer dan je zo op het eerste oog ziet.
MVG,
Eggie -
Comment from Commodoortje
http://www.openstreetmap.org/way/665420377
Deze combinatie is niet juist
bridge=yes
man_made=pier
Het hoort te zijn: highway=path + bridge=yes + layer=1
- 665420364, v1
- 665420365, v1
- Henriëtte van Eykplein (665420366), v1
- 665420367, v1
- 665420368, v1
- 665420369, v1
- Buiten de Waterpoort (665420370), v1
- 665420371, v1
- 665420374, v1
- 665420375, v1
- 665420377, v1
- 665420379, v1
- 665420381, v1
- 665420383, v1
- Linge (665420384), v1
- Linge (665420387), v1
- Merwedekanaal (665420389), v1
- Merwedekanaal (665420392), v1
- 93882329, v3
- Anna Blamanstraat (93131429), v6
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |