Changeset: 66544443
het is een andere restaurant geworden.
Closed by Jasper Jansen
Tags
changesets_count | 10 |
---|---|
created_by | iD 2.12.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Jasper.. De vorige mapper heeft alle op het gebouw zelf gezet, maar het hoort op de adresnode.
Daar zou je eens werk van kunnen maken ipv door te vliegen naar de volgens locatie.
Eggie -
Comment from eggie
Volgens mijn informatie is hier Brasserie Fifty5 https://brasseriefifty5.nl/
Wat is jouw bron van informatie?
Hoe kom je aan all you can eat?Eggie
-
Comment from Jasper Jansen
De naam De Lely klopt niet. De chinezen zijn weg. Er is een andere ingekomen. www.stadtiel.nl
Op deze site staat de naam Brasserie Fifty 5.
Eggie het klopt wat u zegt. -
Comment from eggie
Oke Jasper.. een mooie uitdaging om aan te passen.
amenity=restaurant "moet" op de adresnode komen en niet op het gebouw.
Ga je gang en succes,
Eggie. -
Comment from Jasper Jansen
Ik mag niet meer dingen aanpassen op de kaart omdat ik dan schade toebreng. Sorry
-
Comment from Jasper Jansen
Ik doe het rustig aan.
-
Comment from eggie
Ook verstandig misschien. Ik pas het wel aan.
-
Comment from eggie
Aangepast ..
Jasper bedankt voor je reactie
Rendering duurt een tijd.
MVG,
Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |