Changeset: 47815889
as a local resident of the area, I know where a lot of people come and gather, and I thought it would be nice to get a more realistic feel to some of the local areas
Closed by Regigigas007
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | OpenStreetMap (Standard);Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Het is niet de bedoeling om landuse te verwijderen en/of om te taggen naar park.
Dit is geen realistic feel zo. Je edit zal evt. worden teruggedraaid.
Leisure park is de functie van het gebied en hoort los over de landuse gras forest en het water te liggen zonder te plakken aan wegen of andere landuse.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
De naam Park Mijzijde staat nu 9x op de kaart. Dat kan dus in 1x als je één Leisure park op de landuse gras en forest legt. Daar voeg je aan toe name= Park Mijzijde.
Graag reactie. Wij volgen startende mappers.. ook om te helpen. Je edits worden gecheckt. -
Comment from eggie
Je plakt nu ook parken die geen parken zijn aan de wegen vast. Niet elk stukje groen is een park.
-
Comment from eggie
Kievitstraat bv Dat kun je taggen als landuse=village_green. En dan niet vastplakken aan de wegen. dat geeft later problemen met aanpassingen en verschuivingen.
-
Comment from eggie
reverted due to ignorance
-
Comment from eggie
Als voorbeeld heb ik Park Mijzijde gemapt.
-
Comment from eggie
Bij de begraafplaats heb ik de paden teruggezet. Dat waren goede edits.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. Dan kun je evt. een nieuwe start en serieuze maken. -
Comment from Regigigas007
Hey eggie, bedankt voor de reacties.
Ik zal er een dezer dagen wat dieper op ingaan.
Is niet mijn intentie geweest om het te verpesten.
Hopelijk dat ik het de volgende keer op een juiste manier doe. -
Comment from eggie
OSM Doe je niet even zo..
.. maar we nemen je niets kwalijk.
Ga je inlezen en vraag op het forum even of iemand naar je edits wil kijken. Niet te veel in één changeset.
OSM is een serieuze zaak. De kaart wordt bij officiële instanties gebruik.. brandweer, rijkswaterstaat, Het Rode Kruis in ontwikkelingslanden en bij rampen.Op het forum kun je jezelf voorstellen onder het draadje welkom. Inlog zelfde als osm.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (1-20 of 33)
- 1
- 2
- 486998517, v1
- 486998518, v1
- 486998519, v1
- 486998520, v1
- oud park (486998521), v1
- 486998522, v1
- 486998523, v1
- 486998524, v1
- 486998525, v1
- 486998526, v1
- 486998527, v1
- park mijzijde (72361263), v4
- park mijzijde (327571478), v2
- park mijzijde (72359794), v3
- 72360092, v3
- park mijzijde (72360372), v3
- park mijzijde (72357961), v3
- park mijzijde (72360934), v3
- Kievitstraat (7352969), v4
- 7352971, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |