Loading...
Changeset: 47810521
utworzono obszary domów, dodano adresy
Closed by wowrzeszcz
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap);OpenStreetMap (Standard);OpenStreetMap GPS traces |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Dwie sprawy:
1. Budynki nie mają kątów prostych. Do prostowania kątów służy skrót S w iD, a Q w edytorze JOSM.
2. Proszę nie dodawać adresów, bo ułomność edytora iD sprawia, że dodajesz adresy niepoprawnie oznaczone. Po prostu rysuj obrysy, adresy (te z punktów) zostaną zintegrowane z obrysami przy następnej aktualizacji adresacji z iMPA.
Pozdrawiam
Ways (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |