Changeset: 46891555
Мариуполь - удаление дублирующих тегов.
Closed by Ars-UA
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 en) |
---|
Discussion
-
Comment from Ars-UA
Удалил amenity=school ; amenity=kindergarten ; amenity=university ; amenity=college из полигонов.
-
Comment from andygol
Ars-UA
Ви зробили щось не так! Не треба було вилучати ці теґи з полігонів. Замість цього потрібно було передивитись теґи на будинках та привести їх до ладу. Прошу вас скасувати цей набір змін і зробити так як я пропоную. -
Comment from Ars-UA
andygol
Эта правка - финальная, до неё я несколько дней приводил теги по всему городу в порядок. Полигоны
amenity=school всегда были нарисованы очень примерно, amenity=kindergarten ограничены забором, да и в остальных случаях никакая информация не была удалена, она перенесена на точки, означающие школы, садики и др. Карта стала выглядеть аккуратней. Если Вы с чем-то не согласны, пишите мне в личку, попробуем разобраться. -
Comment from andygol
Не бачу сенсу переводити обговорення в приватний стан, ми не обговорюємо особисті якості або розкриваємо персональні дані ;). Тож пропоную продовжити тут.
Території таких об'єктів як дитячі садки, школи, університети та інші навчальні заклади мають власне представлення на мапі (як й інші amenity). Не бачу сенсу позбавляти мапу цієї корисної властивості. Після вилучення amenity з територій навчальних закладів вони ніяк не виділяються серед оточення. Також ці об'єкти не є точковими ;) і вони мають бути позначені як об'єкти, що займають певну територію (коли це можливо). Назва та інші властивості повинні бути назначені території, а адреси конкретним будинкам. Тоді територія школи позначається, як amenity=school + name=Школа №1 + offical_name=<повна назва школи із зазначення підпорядкування> ([Приклад](https://www.openstreetmap.org/way/116887150)). Також рекомендації, що до мапігу навчальних закладів є тут https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=10170. У вас вийшло всупереч до них :(
http://overpass-turbo.eu/s/nyY - цей запит показує всі 74 школи в Маріуполі та всі вони точкові об'єкти :(. Всі точкові об'єкти можна перенести на (мульти)полігони використовуючи інструмент "Замінити геометрію" з втулка UtilsPlugin2 в JOSM
-
Comment from Ars-UA
Хорошо, я откачу эту правку, но все POI пусть останутся точками, а не полигонами. Так меньше проблем с отображением информации в сторонних программах. Изначально я из за этих проблем всё и затеял. Со временем тогда создам отношения, связывающие amenity-полигон, здание и точку с названием. Мне кажется, будет неплохо.
-
Comment from andygol
Щось, якось дуже складний спосіб ви обрали. Чому б не перенести теґи ПОІ з точок на полігони? Я не зовсім зрозумів, які проблеми були у вас з їх переглядом (в інших програмах)?
-
Comment from Ars-UA
Я пользуюсь программой Galileo. Пожалуйста, давайте пока оставим всё как есть, даже эту правку. Я долго думал, как сделать лучше. Что-то одно трогаешь, оно тянет за собой другое, третье... Чётких границ школ нет, стадионы находятся по другую сторону дороги, универы состоят из нескольких корпусов... Как привести весь этот бред к одному стилю хотя бы в пределах города? Посмотрите, ведь Мариуполь хорошо сделан, сравните хоть с соседними Донецком и Запорожьем. На Запорожье вообще без слёз не взглянешь, может пока там что-нибудь подправить? А Мариуполь - мой родной город, я рисую его практически в одиночку и стараюсь делать как можно лучше. Подтираю за новичками, за пользователями Maps.me и прочими ватанами, уже мозги кипят! Пусть будет пока так, хорошо?
-
Comment from Ars-UA
Кстати, на Яндексе, где я тоже чуть-чуть модератор, все POI - точки. И редактировать удобно, и один стиль, и проблем нет. Понимаю, что другая компания, но если опыт хороший, почему не перенять?
-
Comment from andygol
Це дуже добре, що ви намагаєтесь приводити ваше місто до ладу 👍🏻.
Я поки що не маю наміру щось у вас змінювати (на все часу не вистачає 😉).
А от спрощувати та урізати інформацію замість того щоб розширювати й вдосконалювати - не сама слушна ідея.
-
Comment from Ars-UA
Информации я больше добавляю, чем убираю. У нас и вся адресация через отношения, и все маршруты транспорта, и даже кое-где цветное 3D имеется - http://demo.f4map.com/#lat=47.0957137&lon=37.5438027&zoom=17&camera.theta=49.949&camera.phi=-48.415
А по amenity, если придумаю, как сделать лучше, при этом сохранив общий стиль и избежав глюков, обязательно сделаю. Не сомневайтесь )
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |