Changeset: 118298621
Przywróceni epoprawnego terenu przedszkola (budynek i plac zabaw)
Closed by Małgorzata W
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.20.4 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
warnings:close_nodes:detached | 1 |
Discussion
-
Comment from user_14117678
Proszę zaprzestań swoich wandalizmów, całkowicie usuwasz cały budynek?! Po co?
-
Comment from Małgorzata W
Przywróć poprawne mapowanie budynku i placu zabaw obok przedszkola i będzie w porządku. Nie oznaczaj obszaru przedszkola według własnego widzimisię. Nie jesteś sytąd. Bo jeśli jesteś - to przedstaw dowody np. swoje fotografie na to jak wygląda teren przedszkola - mapowałeś to przedszkole przecież w zupełnie innym miejscu
-
Comment from user_14117678
Zrobiłem to już w changesecie #118298723. Nie jestem z Wioski, a z miejscowości niedaleko, choć nie mam pojęcia czemu tak się nad tym upierasz. Powtarzam po raz drugi, za pierwszym razem to przedszkole faktycznie dodałem w złej lokalizacji, zmyliły mnie niepoprawnie dodane adresy. Teraz jest już zmapowane w dobrym miejscu, a ty je wandalizujesz z niewiadomych przyczyn.
-
Comment from Małgorzata W
https://postimg.cc/gallery/jwS6tKm to jest link do zdjęc z wejściem do przedszkola. Znajduje się ono w publicznie dostępnym parku, od strony wejścia nie jest ogrodzone
a tak wygląda plac zabaw przy przedszkolu ( w miejscu które oznaczyłam, a które uznałeś za ":śmieszne") - https://www.google.com/maps/@52.8622518,19.3241205,3a,75y,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1sAF1QipOibsZbOH9SiQQEnHVBEkwE9Hz4tQq6o1FQDqRR!2e10 -
Comment from user_14117678
Nie, miejsca samego w sobie nie uznałem za śmieszne, a jedynie sposób w jaki zostało nieprawidłowo zmapowane. Dodatkowo brawo, właśnie potwierdziłaś bycie wandalem, ponieważ na tamtej sferze widać, że budynek istnieje.
-
Comment from user_14117678
Samo przedszkole też z resztą na zdjęciach widać.
-
Comment from Małgorzata W
W moim pierwotnym zestawie zmian zmapowałam budynek przedszkola. Nie rozumiem zarzut ów, pytam o powód dokonania JAKICHOKLWIEK zmian na moim zestawie mapowań przedszkola. Jeśłi usunęłam później budyt=ynek, to oczywiściew była pomyłka. Natomiast z jakiego powodu Ty robiłeś jakiekolwiek zmiany na moim mapowaniu? Dowody na to, że było niepoprawne poproszę. Moje zdjęcia widać, gdzie są Twoje?
-
Comment from user_14117678
Czyli przyznajesz się do pomyłki, bardzo mnie to cieszy, temat uważam za zamknięty, a obszar za poprawnie zmapowany.
-
Comment from Małgorzata W
Obszar zmapowany przeze mnie pierwotnie był poprawny. Ponownie proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów na to, że potrzebne było Twoje rozszerzenie obszaru przedszkola. Nie obchodzą mnie słowne przepychanki. Ja swoje dowody na obszar który wskazałam w mapowaniach przedstawiłam. Gdzie są Twoje dowody, że ten obszar powinien być rozszerzony?
Obszar zmapowany przez Ciebie jako obszar przedszkola jest zbyt duży i nie odpowiada rzeczywistości -
Comment from user_14117678
Obszar zmapowany przez Ciebie nie był poprawny, więc go poprawiłem, aby był poprawnie zmapowany. Wszystkie niezbędne informacje co do istnienia tutaj tego przedszkola można znaleźć na jego stronie internetowej lub na zdjęciach i sferze, które sama tutaj wstawiałaś. Obszar jaki oznaczyłem jest poprawnie zmapowany i zgody z rzeczywistością, nie to co twój wandalizm.
-
Comment from Małgorzata W
Poprosze o dowody dlaczego ten obszar ma być tak duży. Ja dowody na swój obszar przedstawiłam - plac zabaw znajduje się przy rohu budynku i tak był przeze mnie oznaczony. Zepsułeś to i zmapowałeś większy obszar. Gdzie są dowody, że przedszkole obejmuje taki obszar? nie ma ich na stronie przedszkola, nie ma ich na moich zdjęciach, nie ma ich na sferze, którą wstawiłam. Gdzie więc są? Przedstaw choć jedno swoje zdjęcie.
-
Comment from user_14117678
Kim bądź czym jest wspomniany rohu budynku?
-
Comment from Małgorzata W
plac zabaw znajduje się przy rogu budynku. Przepraszam za błąd w słowie. Tak był przeze mnie pierwotnie zmapowany. Zepsułeś poprawnie zmapowany obszar przedszkola. Poprosze o dowody, dlaczego obszar przedszkola ma byc tak duży.
-
Comment from user_14117678
Nie, to ty zepsułaś usuwając cały budynek wraz z przedszkolem. Wszystkie na to dowody można zobaczyć wchodząc w twoje edycje, a później changeset #118298621
-
Comment from Małgorzata W
Pierwotny jest mój zestaw zmian 118297915 umieszczający przedszkole we właściwym miejscu. Wszystkie moje pytania dotyczą tego ,dlaczego dokonałeś zmian na tym obszarze poszerzając obszar przedszkola? nie byłoby moich kolejnych edycji gdybyś tego nie zrobił. Jeśli po raz kolejny będziesz opowiadał historie nie na temat i nie przedstawisz żadnych dowodów na to, że obszar przedszkola ma byc tak duży jak zaznaczyłeś, to z mojej strony jest to koniec dyskusji. Albo masz argumenty i mozemy o tym dyskutować, albo ich nie masz. Jeśli ich nie masz - szkoda mojego czasu. Ja mam zamiar mieć porządnie zmapowaną okolice i nie potrzebuję wirtualnych ekspertów do pokazywania mi, gdzie są granice jakich obszarow w mojej najblizszej okolicy. Masz zdjęcia płotu tam gdzie zaznaczyłeś tak szeroko obszar przedszkola? jakieś zdjęcia elementow placu zabaw? czegokolwiek co ma związek z przedszkolem POZA obszarem zazanczonym w moim pierwotnym zbiorze zmian? Jeśli nie, lepiej już nic nie pisz w komentarzach. Przywróć obszar do tego, jaki wskazałam w pierwotnym zestawie. Serio. Ze szczerego serca Ci radzę, choć ciągle mnie usiłujesz obrażać.
-
Comment from user_14117678
Ja tu nie opowiadam żadnych historii. Nie umieściłaś przedszkola we właściwym miejscu, a całkowicie jest usunęłaś, a to jest wandalizm i fałszywa informacja. Dokonałem zmian na tym obszarze, ponieważ był on niedokładnie/niedbale zmapowany. Wszystkie niezbędne dowody zostały już przedstawione i dobrze o tym wiesz, chcesz z jakiegoś nieznanego mi powodu dalej ciągnąć tą dyskusję, ale to do nikąd nie prowadzi, przedszkole jest gdzie jest i z tego co mi wiadomo nigdzie się nie wybiera. Jeśli chcesz mieć porządnie zmapowaną okolicę, to nie rozumiem jaki cel ma ta dyskusja. Obszar przedszkola jest poprawnie i porządnie zmapowany. Ja tam nie dodałem żadnego płotu, więc nie rozumiem czego wymagasz ode mnie udowodnienia, że tam jakiś płot jest. Placu zabaw też (jeszcze) nie dodałem, więc nie rozumiem czemu miałbym udowadniać, że tam jest (oczywiście jest tam, widać na twojej sferze Google Street View/Google Maps). Nie przywrócę tego obszaru do pierwotnej wersji, ponieważ byłby on wtedy zmapowany niezgodnie z rzeczywistym stanem tej lokalizacji. Przykro mi, jeśli czujesz się obrażona, dlatego polecam Ci na przyszłość robić prawidłowe edycje wysokiej jakości, a nie jakieś twoje wymysły. Pozdrawiam.
-
Comment from maraf24
@Jurakk:"Obszar przedszkola jest poprawnie i porządnie zmapowany. "
Jakim cudem, skoro przedszkole jest zupełnie gdzie indziej, koło nr 3:
https://www.openstreetmap.org/way/896803631 -
Comment from user_14117678
Tam było pierwotnie zmapowane. Ale wg Małgorzata W adresy są źle dodane.
-
Comment from Małgorzata W
@maraf24 - Przedszkole jest w tym budynku. @Jurakk oznaczył je wcześniej w złym miejscu. Mój wcześniejszy zestaw 118297915 miał to poprawić. W rzeczywistości obszar przedszkola to tylko budynek i ogrodzony plac zabaw, co starałam się dokładnie zaznaczyć w tym pierwotnym zestawie. @Jurakk w kolejnych edycjach poszerza ten obszar nie wiem na jakiej podstawie. Zdjęcia budynku i okolicy przedszkola są tutaj: https://postimg.cc/gallery/jwS6tKm . Nie ma żadnego uzasadnienia, żeby zaznaczać taki prostokątny obszar. Poza tym - przedszkole jest publiczne, ale w tej chwili naprawdę boję się ruszyć cokolwiek, żeby nie zostać znów uznana za wandala.
-
Comment from Małgorzata W
@maraf24 - odszczekuję. To NIE JEST poprawny budynek. Postaram się zmapować kolejny zestaw już poprawnie, zgodnie ze zdjęciami i sferą którą sama sobie tam postawiłam. Przepraszam
-
Comment from maraf24
@Jurakk:"Tam było pierwotnie zmapowane. "
No nie, pierwotnie je zmapowałeś gdzie indziej, pod nr 5 - https://www.openstreetmap.org/way/896803114/history
Ja z takich błędów wnioskuję, że tam nie byłeś i mapowałeś wg danych urzędowych, bez dodatkowej weryfikacji.
Ways (4)
Nodes (1-20 of 26)
- 1
- 2
- Przedszkole Niepubliczne pod Lipami (9567082755), v1
- 9567082756, v1
- 9567082757, v1
- 9567082758, v1
- 9567082759, v1
- 9567082760, v1
- 9567082761, v1
- 9567082762, v1
- 9567082763, v1
- 9567082764, v1
- 9567082765, v1
8336146163, v38336146164, v38336146165, v38336146166, v38336146167, v38336146168, v38336146169, v38336146170, v38336146171, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |