OpenStreetMap

Покращення даних OSM для навігації

Posted by andygol on 10 March 2016 in Ukrainian (Українська)

Керівництво з покращення даних OSM для навігації

оригинал англійською - http://www.openstreetmap.org/user/saikabhi/diary/38106

Як частина останніх зусиль з покращення навігаційних даних OpenStreetMap, команда Mapbox почала додавати дозволені напрямки руху по смугах, щоб допомогти маперам з Сан-Франциско, Вашингтону та Лос-Анжелесу. Документація по додаванню дозволених напрямків руху по смугах знаходиться у Вікі OpenStreetMap на сторінці turn:lanes. Але, як тільки наша команда почала додавати цю інформацію, ми почали зтикатись з випадками, які не відображені у вікі належним чином.

Тому, ми почали ділитись нашими спостереженнями та обговорювати підходи до мапінгу з командою OSRM, які ми обʼєднали у Керівництво з Додавання даних в OpenStreetMap для покращення навігації. Це керівництво створене, щоб допомогти тим, хто бажає покращити дані OpenStreetMap з точки зору їх застосування для навігації, щоб допомогти зрозуміти як відбувається прокладання та супроводження користувачів по маршруту, а також дізнатись про різні сценарії, що можуть допомогти під час валідації даних.

Керівництво покищо перебуває в початковому стані та в основному зосереджується на додавані turn:lanes в США, але наша команда має намір розширити його таким чином, щоб до нього увійшли розділи що описують turn:restrictions, speed limits, oneways, destination signs, exit numbers та інше, як частини загальних настанов для покращення даних OpenStreetMap для навігації.

Було б чудово, якби якомога більше ОСМерів ознайомились з Керівництвом з Додавання даних в OpenStreetMap для покращення навігації та надали свої пропозиції щодо його покращення в нашому репозитарії. Ми сподіваємось, що воно стане вагомим джерелом інформації, як для маперів так і для тих, хто буде використовувати ці дані для додавання функцій прокладання маршрутів у власні застосунки.

В наших планах продовжувати удосконалювати висвітлення цієї теми під час виконання завдань з мапінгу і, нарешті, розширити та доповнити документацію в OSM Вікі. Бажаємо всім безпечних подорожей!

Leave a comment

Parsed with Markdown

 • Headings

  # Heading
  ## Subheading

 • Unordered list

  * First item
  * Second item

 • Ordered list

  1. First item
  2. Second item

 • Link

  [Text](URL)
 • Image

  ![Alt text](URL)

Login to leave a comment