OpenStreetMap

andygol

Mapper since: January 26, 2009 | Contributor terms: Accepted over 5 years ago

About me | Про мене | О себе

I'm a one of 1,5 millions OSM Contributors!

Since November 2014 I work on improving OpenStreetMap data for Mapbox. Always ready to answer all your questions! Also read about our data team guidelines.


Я є одним з 1,5 мільйона учасників OSM!

З Листопада 2014 я працюю над покращенням даних OpenStreetMap для Mapbox. Завжди готовий відповісти на всі ваші запитання! Ознайомтесь також з настановами data team.


Я один из 1,5 миллионов участников OSM!

С Ноября 2014 я работаю над улучшением данных OpenStreetMap для Mapbox. Всегда готов ответить на все ваши вопросы! Ознакомьтесь также с руководящими принципами data team.


Інформація для новачків (укр)

см. по русски ниже

Ласкаво просимо в ОСМ!

Так як це ваші перші кроки у створенні мапи ОСМ ознайомтесь із Керівництвом для початківців, а краще прочитайте "Керівництво для початківців OpenStreetMap!" або оригінал "OpenStreetMap Beginner’s Guide" англійською

Також хочу зазначити, що в теґ name=* ми додаємо назви українською та дублюємо їх в name:uk=, назви російською треба додавати в теґ name:ru=. Назви англійською (name:en=) можна не додавати, вони будуть додані автоматично на основі теґу *name після проходу бота _sevbot.

Хочу звернути вашу увагу на те, що підкладка із супутниковими знімками є трохи зсунутою від свого реального положення. Для того щоб її вирівняти потрібно у вбудованому в сайт редакторі утримуючи натиснутим пробіл підтягнути її під існуючі GPS-треки (для показу треків скористайтесь відповідним меню в редакторі) чи під вже нанесені об’єкти.

В Потлатчі 2 (друга версія вбудованого редактора) та iD в якості фону є можливість використовувати супутникові знімки надані картсервісом Майкрософт Бинг (використовуються в якості типового фону).

PS. Ви також можете ознайомиться з розділом присвяченому ОСМ на форумі город.дп.юа

стежте за інформацією на сторінці OpenStreetMap Ukraine в G+

PPS. Прошу бути також АКУРАТНИМ під час внесення правок та випадково НЕ ЗІПСУВАТИ правильні дані, які були внесені раніше!

PPPS. В разі виникнення питань пов’язаних з нанесенням об’єктів на мапу та їх теґуванню можете звертатись до мене.

З повагою, Andygol

Информация для новичков (рус)

Добро пожаловать в ОСМ!

Так как это ваши первые шаги в создании карты в ОСМ ознакомьтесь с Руководством для Начинающих, а лучше

прочитайте "Руководство для новичков OpenStreetMap!" или оригинал "OpenStreetMap Beginner’s Guide" на английском

Также хочу отметить то, что в тег name=* мы добавляем названия на украинском, названия на русском следует добавлять в тег name:ru=. Названия на английском (name:en=) можно не добавлять, они будут добавлены автоматически на основании тега name после прохода бота _sevbot.

Хочу обратить ваше внимание на то что подложка со спутниковыми снимками немного смещена от своего реального положения. Для того чтобы её выровнять необходимо во встроенном на сайте редакторе удерживая нажатым пробел подтянуть её под существующие GPS-треки (для показа треков воспользуйтесь соответствующим меню в редакторе) или нарисованные объекты.

В Потлатче 2 (вторая версия встроенного редактора) и iD в качестве фона есть возможность использовать спутниковые снимки предоставленные картсервисом Майкрософт Бинг (используются по умолчанию).

PS. Вы также можете ознакомится с разделом посвящённому ОСМ на форуме город.дп.юа

следите за информацией на странице OpenStreetMap Ukraine в G+

PPS. Прошу быть также АККУРАТНЫМ при внесении правок и случайно НЕ ИСПОРТИТЬ правильные данные, внесённые ранее!

PPPS. В случае возникновения вопросов связанных с нанесением объектов на карту и их обозначению можете обращаться ко мне.

С уважением, Andygol