OpenStreetMap

M!dgard's notes

Notes submitted or commented on by M!dgard

« Previous | Page 1 | Next »

Id Creator Description Created at Last changed
closed 830978 rik deketelaere

deze 14 windmolen van een oud type zijn in 2016 vervangen door 10 nieuwe enercon E70 types

ze staan dus niet meer 100% op dezelfde plaats

10 months ago 13 days ago
open 1139286

straat naar ingang az zeno

about 1 month ago 17 days ago
open 503052 M!dgard

I don't know the boundaries of these three schools. Are they sharing parking lots and school grounds? Is there a building of another school here as well?
Has to be surveyed.

over 1 year ago about 1 month ago
closed 1025985 rickyjones

hier wordt op dit moment 'NEMO' toch gebouwd. het AC DC conversiestation die het transport van elektriciteit naar Engeland mogelijk moet maken . Er is wel nog geen kabel in aanleg ..
http://www.nemo-link.com/nl/laatste-nieuws/

4 months ago about 2 months ago
closed 780378 M!dgard

Construction of new roundabout visible on latest imagery (taken 2016-05). Survey whether the roundabout and neighbouring roads are open.

(I won't be visiting this location, so this is not a note to myself.)

11 months ago about 2 months ago
closed 844181 M!dgard

Volgens het GRB zijn de wegsegmenten ten oosten en zuiden Natveld in plaats van Kleinveld.

Dat lijkt raar, maar in OSM is het ook wat raar dat Kleinveld aan beide kanten van de overweg ligt.

Survey gewenst.

9 months ago about 2 months ago
open 1046891 L'imaginaire

geometrie van muren moet hier wellicht nog afgestemd worden op geometrie van gebouwen (of eventueel omgekeerd)

4 months ago 3 months ago
closed 1055436

onosm.org submitted note from a business:
Name: HD WINDOW TINTING
Phone: 0877030504
Website: Www.hdtinting.ie
Twitter: undefined
Hours: 8am to 6pm
Category: ,Automotive,Automotive Shops
Address:

3 months ago 3 months ago
open 1007654 mentaken

Tijdens de schooluren wordt de straat afgesloten en gebruikt als speelplaats. Geen doorgang mogelijk, zelfs niet voor voetgangers of fietsers. Toch wel belangrijk als de GPS je net langs daar stuurt. Maar hoe tag je zoiets?

5 months ago 3 months ago
closed 1004049 escada

Dit eerste stukje van de A11 is al opgesteld. Ik heb echter te weinig informatie om het deftig in kaart te brengen.

5 months ago 3 months ago

« Previous | Page 1 | Next »