https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Heb net even dat laatste stukje van construction gezet.
Tussen de Jacobuslaan en de Van Renesseborch wordt deze week 3m zand/grond aangebracht als voorbereiding voor bebouwing. Ik heb het nu getagd als 'natural=sand' (met het renderen in mijn achterhoofd) hoewel 'landcover=sand' of 'surface=mud' misschien meer van toepassing is. Ook het precieze gebied is mij niet bekend. Iemand toevallig binnenkort in de buurt?
Kom er vaak genoeg langs. Kun je het niet beter als construction mappen. 'k Dacht dat bij zand de tag natural=sand is en daar is hier geen sprake van. Die IJsduiker en Watersnio. Zijn die al aangelegd in werkelijkheid of is dat nog construction?
'k Houd het verloop daar regelmatig in de gaten.
landuse=construction: "An area of land being built on." is ook niet helemaal correct, maar misschien wel beter dan het 'natural=sand'. Na even zoeken vond ik een betere: landuse=brownfield "Brownfield is a land scheduled for new development which was previously used (...)"
IJsduiker&watersnip staan nog op 'type=construction' (door Pptje). Ik neem aan dat je die kan omtaggen naar highway=construction. Ik heb alleen (opnieuw) de positionering beter laten matchen met planviewer & BAG (bouwvergunning verleend).
brownfield is prima. Dat blijft nog heel lang zo liggen. Zat ik ook aan te denken. Die nieuwe wegen dan graag op highway=construction zetten en evt. Ppt je inseinen. Doe je het zelf?
.. en wanneer er nog helemaal niets te zien is kun je ze ook op highway=proposed zetten. Dat zie je wel in de editmode, maar niet op de kaart verder.
Wegen bij Watersnip krijgen al vorm.
Mbv de kadaster pdok 2017 het water en eiland goedgelegd .. proposed eraf gehaald en als natural water getagd.
Het eiland voorlopig als landuse grass getagd, want de construction ligt al overal overheen.
grass toch nog maar even weggehaald
Aantal wegen opengezet, want je kunt er nu min of meer komen. Aantal woningen zijn al bewoond. De wegen zullen nog wel herbestraat worden.
Note sluiten. Beste
Eggie
Je moet het toevoegen
Het is niet meer actueel