https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Ik zie dat Tini van Lieshout zelf al een nieuwe versie heeft ingetekend.
Ik zal er binnenkort even langsrijden met GPS en mapillary voor nacontrole.
Marc..Edit van Tini helaas moeten terugdraaien. Alles zat in de knoop. Situatie zal opnieuw ingetekend moeten worden.
Maar dat stukje fiets je met twee vingers in je neus denk ik.
Vandaag langs gereden, foto's gemaakt en GPX sporen vastgelegd. Ben nu bezig het gebied opnieuw in kaart te brengen. Lastig is dat de huidige luchtfoto de gewijzigde loop van de Aa nog niet goed laat zien, dat is dus een benadering die nog zeker nabewerking nodig heeft en hernieuwd onderzoek ter plekke...
Op mapillary staan al wel nieuwe beelden. Leuk om te vergelijken met het oude bruggetje.
Ik heb de gewijzigde loop van de Aa gebaseerd op huidige luchtfoto en de nieuwe Mapillary beelden van vandaag.
Verder onderzoek is nodig, ik laat deze note daarom open staan.
Even een teken van leven: PDOK luchtfoto laat zien dat de loop van de Aa inmiddels grotendeels klopt, maar onduidelijk is de grote zandvlakte. Ik ga er binnenkort weer langs!