https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
En wat heb je dan allemaal opgelost hier?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46865825
CreativeGuy heeft er een 'archeological site' van gemaakt. IMHO totaal onterecht: dat er onderzoek verricht wordt betekent nog niet dat het een 'echte' site is. Blijkbaar kent Cguy wel nederlands, want toeval lijkt het me niet te zijn. Desalniettemin: kan dit ge-revert worden ?
Reverted.. ook geen reactie van Creative Guy gekregen. De note kan nog even openblijven tot BAG import.
Gebied is wel met hekken afgesloten (observatie ter plekke) dus er even een building area van gemaakt.
Ter plekke geweest. De nieuwbouw nadert nu de derde verdieping en de BAG contour klopt aardig. BAG import aangevraagd en gekregen, note gesloten.
Bouwterrein blijft nog wel even staan.