https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Het is niet duidelijk waar precies de N640 overgaat in de N641 . De refnummers op de centrumroute zullen er vermoedelijk vanaf gehaald moeten worden.
De routeborden zouden niet kloppen met de nummers op de hectometerpaaltjes.
De straatnaam aangepast naar Oudenbossche Koepelbaan.
De refnummers op Oude Steenstraat en Kralen aangepast naar N640. De hectometerpaaltjes zijn hier vervangen.
Langs Kuivezand en binnen de bebouwde kom zijn de paaltjes met N641 verwijderd, de paaltjes met alleen een kilometer aanduiding staan er echter nog.
Hiermee lijkt N641 volledig vervallen, maar hier heb ik nog geen officiƫle meldingen van gevonden. Daarom heb ik deze aanduiding nog even laten staan.
Michel,
't Wordt steeds duidelijker. Maar hoe kom je nu in de nieuwe situatie rijdende op de Jan Teunisstraat (oost) die nu overgaat in de Nattestraat op het fietspad dat parallel loopt langs de oorspronkelijke Nattestraat. Bij 5b heb ik een serviceroad gemapt, maar dat zal denk ik niet de verbinding zijn naar het fietspad met het nieuwe tunneltje.
Daar moet je op dit moment inderdaad nog of door de berm rijden (of over deze service road) of helemaal terug tot de kruising met Slikstraat.
Wat vreemd is, want het is een verplicht fietspad (G11)
Daarom heb ik bicycle=use_sidepath maar laten lopen tot die oprit bij nr 5b.
'k Denk dat de gemeente hier iets vergeten is.
Ik heb de volgende standaard reactie van de gemeente gekregen:
"Alle wegbeheerders dienen de juiste informatie aan het Kennis- en Exploitatiecentrum Officiƫle Overheidspublicaties te verstrekken om toegang tot de Verkeersbesluiten applicatie te krijgen. Belangrijke wegaanpassingen kunnen zo sneller worden doorgevoerd in routeplanners en navigatiesystemen.
De provincie en de gemeente geven de wijzigingen digitaal door middels een publicatie in de Staatscourant."
Iemand een idee...?
zie hier: https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2016-40310.html?zoekcriteria=%3fzkt%3dUitgebreid%26pst%3dTractatenblad%257CStaatsblad%257CStaatscourant%257CGemeenteblad%257CProvinciaalblad%257CWaterschapsblad%257CBladGemeenschappelijkeRegeling%257CParlementaireDocumenten%26vrt%3dn640%26zkd%3dInDeGeheleText%26dpr%3dAlle%26spd%3d20161010%26epd%3d20161010%26sdt%3dDatumPublicatie%26ap%3d%26pnr%3d1%26rpp%3d10&resultIndex=0&sorttype=1&sortorder=4
Ik ben bekend met de genoemde publicatie. Het bevat echter niet de informatie die ik nodig heb: Is de N641 komen te vervallen.
Overigens kwam deze publicatie ook rijkelijk laat, men was al bijna twee jaar bezig met het uitvoeren van de "aangekondigde" werkzaamheden.
Dan vermoed ik dat je met een kluitje in het riet bent gestuurd :)
Toch nog eens navragen. 'k Zou het even op het forum vragen of iemand het weet
ingebracht in het forum. http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=612114#p612114
Michel..Het blijft koffiedik kijken. Denk dat die ref. N640 door het centrum er in ieder geval afkan. Zie zienswijze forum.
Bedankt :)
Ik heb Ref. N640 verwijderd van de wegen in het centrum.
.. en de rondweg zou je dus eigenlijk toch op secundary "moeten" zetten gezien de wegnummers (zie forum) en in het centrum kan alles op tertiary. Het wordt nog wat in Oudenbosch :)
Heel erg bedankt weer :)
Ik heb de wijzigingen doorgevoerd.
Het wordt nu een stuk overzichtelijker
Denk dat deze opmerking wel op slot kan.