https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
dit betreft een woonwagenkamp dus het lijkt me dat dit juist op de kaart staat.
Volgens mij is nu de standplaats ingetekend, maar de woonwagens die hier staan zijn kleiner dan de hele standplaats. We moeten de lijn van de building=yes-tag dus zo aanpassen dat alleen het daadwerkelijke gebouw wordt aangegeven.
Niemand?
Op de PDOK luchtfoto's is goed te zien dat de gehele standplaats is ingetekend als building, dat kan natuurlijk niet kloppen voor iets als Openstreetmap. Enkel, in de BAG staan ze er precies hetzelfde in, geen idee of dat een fout is of dat het zo hoort in de BAG wat betreft stacaravans, ik zal eens wat zoeken en rondvragen. In het geval dat het een fout in de BAG betreft kunnen we eerst een terugmelding maken en kijken wat dat oplevert.
Oke soms heb ik echt van die idiote momenten, sorry. In de BAG staat het als standplaats en niet als pand, dus dat klopt wel. De classificatie op Openstreetmap klopt dus niet, en de omtrek van de stacaravans zelf zit niet in de BAG.
Bij woonboten is het zelfde probleem.BAG registreert stand/ligplaats. Bij import wordt dit een gebouw.
De vraag is wat wenst OSM te gebruiken. Standplaats is altijd het zelfde enkel het object intekenen via dat beeld. Betekend dat osm niet altijd up to date is bij verplaatsing van buren of caravans
3 jaar oud, Geen oplossing. Sluiten.