https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Panden vanuit de BAG geïmporteerd. Bergingen staan allemaal nog op bouwvergunning verleend.
Als ze buiten bestaan, geef dan een seintje, dan importeer ik ze handmatig
Ze conflicteren dan wel met de ingetekende paden.
Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Hartelijk dank! Ik weet niet of de bergingen er al staan, dit moet iemand nog even controleren.
Ik heb de paden met de hand heel grof ingetekend, dus die morgen worden aangepast aan de bergingen.
En dat was ik dus.
Ik zie dat de bergingen in het blok hieronder ook doorsneden zijn door de paden, ik heb de ligging van de paden meteen aangepast.
Paden gecorrigeerd (PDOK imagery)
Bergingen moeten nog gecontroleerd worden
luchtfoto's laten de bergingen al zien, dus ondanks dat ze in de BAG nog op vergunning staan zijn deze inmiddels ook ingelezen
Bergingen van 'construction' afgehaald.