https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Bezocht 2018-09-02 : ga van uw pin naar noord-westen tot T-splits (https://www.openstreetmap.org/node/2234076170#map=19/51.01149/4.96663&layers=N), daar links naar zuid-west = Variant, daar rechts naar noord-oost=GR5 Noordzee-Riviera ; GR 5 zet zich voort bij uw pinnetje in zuid-oost richting - prentjes tzt op Mapillary
Bezocht 2019-2-24 : het volledige stuk van de Zwartebeek langs de Hulpe tot aan de brug rechtsag over de Hulpe is wel degelijk toegankelijk (en GR pad), weet niet waarom ik op mijn scherm verschillende " = met 'n / doorheen" tekens zie staan, alsof het niet toegankelijk zou zijn ?
Zie dat u zich recent registreerde als OSM contributor : welkom, voor zover u dat nog niet hoorde van iemand anders.
Die "= + /" zijn hekken : je mag er wel komen, maar er is een beperking wat betreft doorgang. Bij mijn bezoek was het noodzakelijk de fiets over het hek te tillen aangezien de voorziene poortjes niet toelieten er met de fiets doorheen te gaan. Dat dat de betekenis is staat inderdaad niet op de Map Key, het is iets dat men na verloop van tijd ontdekt door het kaartbeeld te vergelijken met wat 't veld wordt aangetroffen.
U zult merken dat naarmate u bijdraagt ervaren mappers af en toe uitleg geven hoe iets aan te pakken.
In elk geval dank dat u een account aanmaakte, en deze note plaatste.
Bedankt beiden!
Aan 1r2r3r4rtryjgfd: je kan zien wat voor iets op de kaart staat door rechts op de kaart op de pijl met het vraagtekentje te klikken en dan op de kaart te klikken. Of je kan rechts op kaartlagen klikken en "kaartgegevens" activeren; dat maakt alles aanklikbaar. Of je kan op "Bewerken" klikken en dan kijken hoe het ingetekend is. Je zal af en toe iets moeten opzoeken op wiki.openstreetmap.org om te begrijpen wat we ermee bedoelen.