https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Ik zou het persoonlijk niet weten, maar in gelijke gevallen lopen er meestal paden inderdaad.
Klopt, maar er zijn ook een aantal gevallen waar de paden zijn omgelegd of afgesloten. Zou leuk zijn om een keer informatie te krijgen van iemand die hier een keer langs komt.
En als newbie heb ik dan de vraag hoe ik een verdwenen bospad dan daadwerlijk weghaal van de kaart. Want er zijn er idd weg.
Bij het bewerken kun je op het pad klikken en dan op verwijderen. Als je enkel een deel van eenpad wilt weghalen kun je opknippen op nodes (de bolletjes) en dan het stuk dat je weg wilt verwijderen. Als alles goed is zoals je wilt, dan druk je op opslaan. Doe je iets verkeerd, dan is er nog de ongedaan maken knop.
@Mathpaul:
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
Het lijkt mij dat deze note gesloten kan worden.