https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Obrysy budou bude možné získat až potom, co budou zkolaudovány
Děkuji za odpověď. Budu rád, pokud je sem pak obratem doplníte, protože bych mapu rád dále využil v článku o kampusu na Wikipedii, ale do OpenStreetMap bych si je sám zakreslovat netroufal. Mohu nějak pomoct se sledováním, kdy budou data dostupná, nebo to už nějak pravidelně sledujete a podle toho doplňujete sami?
Pokud jsou k dispozici podklady typu projektová dokumentace apod., můžete je zkusit zakreslit sám. Obvykle se v editoru JOSM obkreslují z dig. katastrální mapy (vrstva cuzk:km) nebo ještě lépe z registru RÚIAN (vrstva RUIAN budovy). V nich se ale budovy většinou objevují až po kolaudaci a často i se zpožděním. Cuzk:km bývá často dost neaktuální.
Všechny budovy doplněny podle aktuálního stavu a CUZK:KM.