https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Zdezaktualizowal sie i tyle, racja ze trzeba poprawic.
Poprawiłem chodnik, ale na zdjęciach satelitarnych nie ma wind
Uwaga, jesli nie ma wind to moga byc stare zdejcia z tym nieaktualnym przebiegiem...
To wygląda inaczej (a jest ważne, bo to jedyne proste dojście z dużego osiedla na przystanki tramwajowe)
Zrobiłem zdjęcie z balkonu i zaznaczyłem, co należy poprawić: https://dl.dropboxusercontent.com/u/2266624/kladka-9-04-2016.jpg
Sam nie wiem niestety jak tego dokonać więc proszę o pomoc.
O matko nie wiem jak dziękować za to zdjęcie :) To co mogłem to naniosłem, starałem się uwzględnić z której strony jest wejście do windy i na schody od strony Ostrołęckiej.
A jak mogę zobaczyć to co po nowemu naniesione? Wejścia do windy po obu stronach są od strony jezdni ul. Grochowskiej. Wejście na schody tak samo jak po drugiej stronie czyli idąc od Czapelskiej prosto na schody...
W edytorze są dane zawsze na bieżąco, a skoro wejścia do windu są do Grochowskiej to muszę sam się poprawić
Poprawiłem wejścia do wind, ale od północnej strony są chodniki do zrobienia
No tak w edytorze widzę zmiany - a kiedy to będzie na dostępnej mapie? Tak, te chodniki od północnej strony trochę inaczej wyglądają w rzeczywistości...
Jak nie widzisz zmian twardo odśwież stronę, w Chromie i Firefoxie to jest Ctrl+F5
Rzeczywiście, na maku to opróżnij pamięć podręczną alt+cmd+E a potem odśwież cmd+R :-) A na mobilnych to rozumiem nie tak od razu?
Jeśli w przeglądarce -> usuń dane stron i pamięć podręczną;
Jeśli w aplikacji pobierającej kafelki na bieżąco -> wyczyść dane/pamięć (Android)
Jeśli w aplikacji pobierającej mapę (do korzystania offline) -> poczekać trzeba
Poprawiłem teren od północnej strony, raczej do zamknięcia
Jest tak, jak być powinno być !